Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Ми працюємо!

Графік роботи:

пн-пт : 9,00 – 20,00

сб-нд : 9,00 – 18,00

Професійна команда

До ваших послуг одні з найкращих стоматологів Києва, з багаторічним стажем та золотими руками.

Інноваційні технології

Лікарі клініки регулярно підвищують свій рівень кваліфікації

Crystal Dent

Найдосконаліше обладнання для того щоб ваше лікування було максимально комфортним

Про нас
Стоматологія в Києві "Crystal Dent"

Стоматологічна клініка “Crystal Dent” була заснована в 2018 році. Для заснування клініки ми використовували досконале обладнання, щоб Ваше лікування було максимально комфортним і безболісним. Лікарі клініки регулярно підвищують свій рівень кваліфікації для впровадження в повсякденну практику всіх нововведень в стоматології.

Стоматологія в Києві Crystal Dent
Переваги лікування зубів в нашій клініці

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПОСЛУГ І ЯКІСТЬ ЛІКУВАННЯ В НАШІЙ КЛІНІЦІ СТАЛО МОЖЛИВИМ, ЗАВДЯКИ:

 

 

Використання інноваційних технологій

Використанню інноваційних технологій

Застосуванню перевірених матеріалів

Ефективне сучасне обладнання

Ефективне сучасне обладнання

Застосування безпечної і безболісної анестезії

Застосування безпечною і безболісною анестезії

Індивідуальному підходу до кожного клієнта

Стоматологія в Києві CrystalDent

Турбота про здоров’я і красу зубів сьогодні набагато більш доступна і безболісна, ніж була ще буквально пару десятиліть назад. Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні величезнні можливості, про які раніше й не мріяли. Але, як і раніше, важливим моментом залишається пошук оптимальної клініки, фахівців. Такою клінікою є «CrystalDent». Коли в 2018 році її засновники шукали місце, де буде відкрита стоматологія, Голосіївський район виявився ідеальним варіантом для цього. Але це, безумовно, не єдина її перевага.

Краща стоматологія в Києві

Краща стоматологія в Києві Від гарної клініки пацієнт чекає насамперед надання високоякісних послуг, але і його комфорт має важливе значення. Деякі люди до сих пір за звичкою бояться звертатися до стоматологів, і завдання лікаря, кожного співробітника медичного закладу полягає в забезпеченні затишної, приємної атмосфери. Це дозволяє створити психологічний комфорт. Стоматологія «CrystalDent» в Голосіївському районі Києва дійсно заслуговує на те, щоб називатися кращою, і ось чому:
 • Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід і невпинно підвищують свій рівень, освоюють нові знання, сучасні технології діагностики та лікування;
 • Клініка оснащена високотехнологічним обладнанням, що дозволяє виробляти навіть найскладніші лікувальні маніпуляції, необхідні для відновлення здоров’я та естетики зубів пацієнта;
 • Установа використовує найякісніші витратні матеріали, завдяки чому отримані результати лікування зберігаються на довгі роки;
 • Площа приміщення, в якому розташована клініка, дозволила зручно розмістити кабінети, обладнання в кабінетах. При цьому інтер’єр продуманий не тільки з урахуванням дотримання санітарних норм, зручності роботи фахівців. Створений він і з урахуванням забезпечення затишної, сприятливої атмосфери, в якій пацієнт буде відчувати себе максимально комфортно, розслаблено;
 • Клініка має зручне розташування, тому дістатися до неї не складе труднощів, в якій би точці Києва ви не знаходилися
 • Доктора «CrystalDent» є кращими фахівцями в своїй галузі, і, крім цього, вони доброзичливі, комунікабельні, а це дуже важливо не тільки для встановлення контакту з пацієнтом, а й для забезпечення його позитивного емоційного стану. Ввічливі, доброзичливі, приємні в спілкуванні не тільки лікарі, а й весь персонал клініки (молодший медичний персонал, менеджери, адміністратори).

Крім того, установа співпрацює зі страховими компаніями, пропонує кілька зручних варіантів оплати, приємні ціни, акції. Індивідуальний підхід, уважність до кожного пацієнта – важливі аргументи на користь того, що стоматологія, місцем розташування якої став Голосіївський район , є однією з кращих клінік Києва.

Послуги клініки

Звернувшись до установи, ви зможете отримати весь комплекс стоматологічних послуг:

 • Терапевтична стоматологія (діагностика, лікування каналів, пломбування, усунення чутливості зубів, професійна чистка);
 • Естетична стоматологія (художня реставрація, вініри, люмініри, відбілювання, прикраса зубів);
 • Протезування (установка різних видів коронок, протезів);
 • Пародонтологія (плазмоліфтінг, кюретаж, гігієна ротової порожнини);
 • Ортодонтія (установка різних видів брекетів, пластинок, кап);
 • Дитяча стоматологія;
 • Імплантація;
 • Хірургія (видалення зубів,пластика ).

Культура турботи про зуби клінікою «CrystalDent» в Голосіївському районі підноситься з метою донесення до пацієнтів, наскільки важливо людині пишатися красивою білосніжною посмішкою і відчувати себе здоровим, а означає , бути впевненим у собі, відчувати себе щасливим. Тим більше, що завдяки методикам сучасної стоматології, високої кваліфікації лікарів установи, високотехнологічного обладнання, це не складе труднощів. Фахівцям успішно вдається це робити, про що свідчить велика кількість позитивних відгуків про нього.

Ми часто чуємо фразу, що в лікуванні дуже важливо знайти свого лікаря, свою клініку. В особі «CrystalDent» і її фахівців ви зможете це зробити, тому що вони працюють для кожного пацієнта, вкладаючи свій досвід, знання, професіоналізм і, що важливо, душу. Коли клієнт бачить, відчуває таку турботу про себе, це дає масу позитивних результатів:
 • Він стає ще більш зацікавленим у здоров’ї і естетичності своїх зубів. А це значить, що він із задоволенням і без страху відвідує стоматолога для діагностики і лікування, старанно виконує заходи профілактики;
 • Процес діагностики, лікування і реабілітації (якщо вона потрібна) проходить для пацієнта швидко і безболісно;
 • Розуміння того, що є фахівці, які допоможуть людині впоратися з будь-якими стоматологічними проблемами, підвищує не тільки його настрій, але і якість життя.

Не менш важливо і те, що клієнт, прийшовши в стоматологію «CrystalDent», що в Голосіївському, отримає весь комплекс послуг, які йому можуть знадобитися. Пацієнтам не доводиться вирушати в інші установи, витрачати на це свій час і нервувати, відчуваючи незручності.

Тільки в кращих клініках лікарі приділяють пацієнтові стільки часу, скільки того вимагає ситуація, з якою він звернувся, а не встановлюють обмеження, орієнтуючись на регламент. Таким принципом керуються і фахівці даної клініки.

Високий рівень обслуговування, компетентність лікарів, турбота про комфорт пацієнта – все це установа забезпечує не для того, щоб створити перше враження. Робиться для того, щоб клієнт, ознайомившись одного разу з високим сервісом стоматології, повертався знову, і кожного разу отримував обслуговування найвищого рівня.

Наша стоматологія завжди поруч!

Как нас найти
Контакти

Київ, вул. Деміївська 13, секція 6

пн-пт 09:00-20:00, сб-нд 09:00-18:00