Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Імплантація зубів – це не страшно

Імплантація зуба – це відновлення зубів, за допомогою імплантації зубного імплантату в кісткову тканину. Вся процедура відбувається в кілька етапів, про це ми і поговоримо.

Етапи імплантації

Сьогодні імплантація сприймається як звичайна стоматологічна процедура, але це не зовсім так, адже імплантація зуба – це справжня операція. І ця операція, як і всі інші, проводиться в кілька обов’язкових етапів:

1) Діагностика стану пацієнта;
2) Підготовка;
3) Хірургічний етап, впровадження імпланта;
4) Приживлення;
5) Ортопедичний етап.

Дотримуючись всіх етапів імплантування зубів, проводячи всі процедури правильно, можна досягти якісного результату.

Початкова діагностика дає зрозуміти, чи готовий пацієнт до імплантації. У першу чергу здаються всі основні аналізи, такі як: кров, сеча, аналізи на виключення вірусу імунодефіциту і гепатиту. Операція ні в якому разі не буде проводитися, якщо у пацієнта знайдуть ознаки онкозахворювання, погане згортання крові, хвороб ендокринної та кісткової систем. Також імплантація заборонена людям з ослабленим імунітетом.

До підготовчого етапу відносять усунення існуючих проблем в ротовій порожнині, після чого проводиться комп’ютерна томографія . За її результатами лікар-стоматолог зможе визначити, чи варто нарощувати додатково тканину, за допомогою кісткової пластики, що також впливає на вартість імплантації, або ж можна приступити до операції відразу.

Після всіх підготовчих процедур лікар може переходити до головного – хірургічного етапу.

Дізнатися про саму операцію, ціну та записатися на прийом можна на нашому сайті CrystalDent.ua .Консультація триває близько 40 хвилин і робиться під звичайною місцевою анестезією.

Після початку дії анестезії, лікар робить надріз на яснах, далі просверлюється невеликий отвір в кістковій тканині і йде установка імплантату в підготовлене місце. На місце виступаючого штифта надягається спеціальна заглушка, і в кінці процедури зашиваються ясна.

На етапі приживлення стає зрозуміло, чи не буде відторгатися імплантат організмом. Відзначимо, що випадки відторгнення відбуваються досить рідко. Якщо імплантат відторгається, то установка імплантату відбувається ще раз, через певний час і повторна імплантація не знижує відсоток успіху операції.

На завершальних етапах відбувається кріплення абатмента до імпланта, до якого цементується коронка. Але крім всього цього варто знати, як правильно за ним доглядати.

Рекомендації по догляду

Весь догляд за новими імплантованими зубами полягає в дотриманні гігієни порожнини рота, а саме:

  • регулярне чищення зубів щіткою два рази в день;
  • полоскати рот після прийому їжі;
  • вдаватися до використання зубної нитки;
  • відвідувати стоматолога 2 рази на рік для профілактичного огляду.

Звертайтеся в нашу стоматологічну клініку в Києві, і ми гарантуємо вам гарну посмішку в будь-якому віці!

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также