Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Особенности имплантации при разных болезнях – противопоказания

Імплантація зубів

процедура, яка допомагає відновити цілісність зубного ряду і подарувати гарну посмішку. Але в окремих випадках, такі маніпуляції виконати важко, а іноді зовсім протипоказано. Записатися на прийом до стоматолога в Києві і точно дізнатися, чи допустима імплантація, можна в стоматології Києва Crystaldent.ua. При цьому, ціна імплантації цілком доступна.

 

Абсолютні і відносні протипоказання

Найчастіше імплантат заборонено встановлювати, якщо спостерігаються такі аспекти:

 • декомпенсований цукровий діабет;
 • туберкульоз;
 • злоякісні новоутворення або період проходження променевої терапії;
 • афтозний стоматит, вовчак;
 • психічні розлади;
 • дисфункція щитовидної залози;
 • ревматичні, ревматоїдні процеси.

 

Відносними протипоказаннями є:

 • стабілізований цукровий діабет;
 • імунодефіцит організму, в тому числі ВІЛ, СНІД;
 • венеричні захворювання;
 • низька концентрація естрогену у жінок;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • запалення в ротовій порожнині;
 • недостача кісткової тканини;
 • період вагітності та грудного вигодовування.

 

Це пов’язано з відомими причинами: зниження загального та місцевого імунітету, порушення мікроциркуляції, в тому числі в тканинах порожнини рота, знижена відповідь на хірургічну агресію, прогресивно збільшується ризик розвитку як місцевих, так і системних ускладнень.

 

У той же час сама процедура імплантації у пацієнтів з різними захворюваннями може спровокувати загострення її клінічних проявів.

Нестача кісткової тканини на сьогоднішній день не є проблемою. Існує ефективні методи збільшення кісткової тканини як по ширині, так і по висоті.

 

Проблеми з імплантами у хворих на цукровий діабет можуть не виникати, якщо хвороба контрольована. При цьому є свої нюанси, а саме:

 • мінімальний ризик відторгнення імпланта у пацієнтів з діабетом 2 типу, так як їх кісткова тканина в більш підходящій формі, а значить і саме лікування буде коштувати недорого, і виявиться більш ефективним;
 • допускається імплантація тільки пацієнтам з компенсованою стадією патології. Тобто якщо протягом 2-3, а краще 12 місяців, показники рівня глюкози в крові на рівні 6 ммоль і нижче;
 • лікування проводиться під контролем ендокринолога. При цьому вартість лікування не змінюється.

 

Імплантація при пародонтиті

У такій ситуації не просто можна, а потрібно поставити нові зуби, причому потрібний комплексний підхід до проблеми. Це єдине рішення при підвищеній рухливості і руйнуванні своїх зубів.

 

Вірусні захворювання і гайморит

При вірусних захворюваннях не допускається подібне лікування лише в період захворювання, коли організм бореться з інфекцією. Після такого загостреного стану має пройти хоча б 2-3 тижні.

Що стосується гаймориту, то тут все залежить від того, з якою щелепою проводиться робота. Якщо з нижньою, то гайморит не є перешкодою. Коли ж справа стосується верхньої щелепи, то гайморит є відносним протипоказанням. Все тому, що імплант, після постановки його в кісткову тканину, будуть знаходитись дуже близько до гайморових пазух.

 

Більшість захворювань не є перешкодою для імплантації.

Іншими словами, справа не в самому діагнозі, а в ступені збереження компенсаторних механізмів. Отже, рішення імплантолога про можливість проведення імплантації в необхідному обсязі повинно складатися не тільки в залежності від діагнозу захворювання, але його тривалості та ефективності проведеної коригуючої терапії.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Коментарі

Сергій
2022-06-06 17:35:10
Доброго дня! Хочу запитати, чи можлива імплантація зубів 6 на 4 при цукровому діабеті другого типу. Середній річний рівень цукру десь в межах 10?
  Viktoriіa
  2022-06-08 17:19:04
  Сергій, так, якщо контролюєте його на стабільному рівні і тільки з дозволу ендокриногола)
Наталія
2022-06-13 20:26:49
Доброго дня! Від чого може утворюватися невеликий нарив після імплантації?
  Viktoriіa
  2022-06-16 10:51:27
  Наталія, доброго ранку. Набряк протягом трьох днів після імплантації є нормою, далі він має йти на спад, це є звичайною постопераційною реакцією, але якщо відчуваєте сильний дискомфорт, то краще звернутись до лікаря.
Ірина
2022-07-17 13:45:24
Доброго дня. Чи можна поставити імпланти людині яка страждає від епілептичних нападів?
  Viktoriіa
  2022-07-25 14:51:06
  Ірина, на жаль незнаючи Вашу історію хвороби, складно відповісти точно., радимо звернутись з цим питанням спершу до Вашого лікаря а потім з його висновком до хірурга.
Ольга
2022-08-25 12:09:57
Добрый день! Скажите пожалуйста при вирусной инфекции человека импланты можно ставить?
  Viktoriіa
  2022-08-27 12:44:23
  доброго дня, Ольга! В залежності який вид інфекції, потрібна консультація лікаря.
Ігор
2022-12-24 11:34:31
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна мені імплантацію всієї щелепи в мене віл я на ретро вірусній терапії СD в нормі вірусна нагрузка не виявляється на нулі загалом здоровий чоловік.
  Viktoriіa
  2022-12-27 09:14:49
  Доброго дня, Ігор! Тут потрібна консультація лікаря імплантолога, він більш детально і конкретно Вас зорієнтує в даному питанні! Тому що все індивідульно і потріно бачити загальну картину!

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также