Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Особенности лечения зубов в медикаментозном сне

Лікування зубів – процедура малоприємна, але тепер є можливість не тільки зробити анестезію, але і виключити будь-які неприємні відчуття, як у дорослих, так і у дітей. Дана техніка, названа ще як терапія уві сні або медикаментозний сон, набула широкого поширення.

 

Що таке медикаментозний сон

Інша назва цього методу – седація. При цьому місцева анестезія все ж використовується, адже при введенні в медикаментозний сон, відчуття болю не притупляється.

В такому напівсонному стані людина не страждає від стресу, дискомфорту і процедур, які здійснює стоматолог. Що найбільше радує пацієнтів, вони не чують характерний звук бормашини і її вібрації. Після завершення необхідних маніпуляцій, немає відчуття дискомфорту, пацієнт як ніби прокидається після сну.

 

Показання до процедури

В окремих випадках вартість седації не так важлива, адже вона допомагає з мінімальними ризиками провести лікування. Показаннями до введення в медикаментозний сон є:

  • необхідність проведення травматичного і / або великого стоматологічного втручання;
  • підвищена тривожність у дитини, коли вмовляннями з ним впоратися не вдається;
  • стоматофобія – боязнь лікування зубів. Особливо часто розвивається при попередньому невдалому досвіді;
  • лікування зубів дітям (1-3 років). Введення в медикаментозний сон в цьому випадку – не найбезпечніший і недороге рішення;
  • виражений блювотний рефлекс;
  • лікування декількох зубів одночасно.

Перш ніж вдатися до седації, варто дізнатися певні особливості застосування. До цієї процедури є ряд протипоказань, серед них:

  • черепно-мозкові травми;
  • загострення хронічних патологій, в гострій фазі хвороби;
  • при алкогольної або наркотичної інтоксикації.

 

Що цікаво, дитячий вік не є протипоказанням до застосування процедури, крім того, такий метод навіть рекомендують для дітей. Маленьких пацієнтів дуже складно посадити і заінтригувати так, щоб вони не рухалися. Медикаментозний сон допомагає виключити супутні травми, якісно пролікувати карієс і інші захворювання ротової порожнини.

 

Підготовка і процес лікування.

Хоч і процедура пов’язана з введенням седативних препаратів, ніяка особлива підготовка не потрібна. Єдине, що потрібно врахувати – виключити за 4 години до призначеної процедури споживання їжі, міцного чаю або кави. Бажано протягом 1 доби утриматися від алкоголю.

 

Ціна цієї процедур може бути різною, адже все залежить від набору седативних препаратів, які потрібно використовувати. Пацієнта вводить в стан медикаментозного сну анестезіолог. Використовувані препарати стоматології Crystaldent.ua в Києві безпечні, не викликають алергії і практично не мають побічних ефектів.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также