Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Правила стоматологического приема в период карантина

Для запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в стоматологічній клініці CrystalDent ,згідно наказу МОЗ від 9 травня 2020 року номер 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організіції протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги» , затверджений наступний алгоритм дій.

  1.Перед початком робочої зміни весь персонал клініки заповнює медичну анкету, щодо стану здоров‘я, а також проводиться скринінг температури тіла до початку зміни, а також після її завершення.
  2.Перед початком прийому обов‘язковим є вимірювання температури тіла пацієнта.
  3.Пацієнт окрім основної згоди і медичної анкети заповнює додаткову згоду для виявлення можливого інфікування COVID-19, яка включає збір інформації щодо симптомів вірусного захворювання, а також можливого контакту пацієнта з хворими на COVD-19.
  4.Якщо пацієнт на одне із запитань дає відповідь «Так» і температура тіла нижче 37,3 або всі відповіді «Ні» і температура тіла вище 37,3, то лікар буде рекомендувати звернутися до сімейного лікаря і відкласти стоматологічні втручання на 14 днів. Якщо всі відповіді «Ні» і температура тіла нижче 37,3, то пацієнту буде запропоновано лікування згідно епідеміологічної ситуації на момент звернення.
  5.В період епідемї виконуються не всі види стоматологічних послуг. Перевага надається пацієнтам з невідкладними випадками, але згідно останніх рекомендацій , лікар має право самостійно вирішувати, які саме стоматологічні захворювання повинні бути усунені, оскільки нема чіткого розуміння коли стоматологічний прийом можна буде вести без обмежень, а відкладання лікування може призвести до більш серйозних наслідків.
  7.Перебування в приміщенні сторонніх осіб та очікування послуг у закладі забороняється, за винятком не більше одного з батьків, які супроводжують дітей до 14 років та/ або осіб, що супроводжують осіб з інвалідністю. Очікування послуг повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання(1,5м).
  6.Згідно наказу МОЗ в період епідемії, під час прийому лікар і ассистент повинні використовувати одноразові засоби індивідуального захисту. Без нього медичний персонал не має права вести прийом.

Ми сподіваємось , що ви з розумінням поставитесь до нововведень, так як ми хочемо залишатись доступними для наших пацієнтів в цей складний час, щоб мати можливість надавати якісну стоматологічну допомогу. І хочемо щоб наші відвідувачі почувались в максимальній безпеці, наскільки це зараз можливо. Всі ці заходи необхідні для зниження можливості інфікування медичного персоналу , а в подальшому пацієнтів.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также