Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Способы убрать неприятный запах изо рта

Неприємний запах з ротової порожнини – проблема для багатьох людей, він приносить дискомфорт, вселяє невпевненість. Причин його проявів багато, і деякі з них може нівелювати сама людина, яка страждає від проблеми. Стоматологи crystaldent.ua міста Києва готові розкрити основні причини та способи боротьби з неприємним запахом.

 

Звідки він з’являється

Справитися з проблемою, вдасться тільки після вивчення причин її виникнення. Якщо справа стосується запаху з ротової порожнини, це:

  • недостатня або неякісна гігієна порожнини рота. Якщо не чистите зуби 2 рази на добу, забуваєте про язик, то запах, швидше за все, буде. Важливо вчасно лікувати карієс і інші патології ротової порожнини;
  • стреси. Гормон кортизол, що виділяється при стресових ситуаціях, здатний провокувати прискорений розвиток патогенної мікрофлори, в роті у тому числі. Те ж саме вміють ще деякі гормони;
  • вживання води в недостатній кількості. Норма 2-2,5 л може варіюватися в залежності від організму людини, але якщо це істотно менше норми, то в умовах сухості і теплоти ротової порожнини, патогени швидко розмножуються і провокують неприємний запах;
  • дієти – при сильних обмеженнях у харчуванні або тривалих перервах між прийомами їжі, організм спалює жир, щоб отримати енергію. Це теж провокує неприємний запах;
  • патологічні стани. Сюди відносяться патології мигдалин,пазух носа, шлунка, нирок, підшлункової залози;
  • заселення слизової грибком. Дізнатися його можна по наявності білого або жовтого нальоту на язиці, слизових, ну і по сильному неприємному запаху.

Методи боротьби

Ті, хто страждає від неприємного запаху, шукають способи, як позбутися від нього. Перше – ретельна гігієна порожнини рота. Це включає 2-х разову чистку зубів, язика, щік. Варто використовувати зубну нитку, щоб прибрати тверді частинки їжі з міжзубного простору. Важливо підібрати правильну зубну пасту. Неприємний запах з рота вранці допоможе прибрати вечірня чистка, а також випитий стакан води і щільний сніданок.

Також важливо регулярне відвідування стоматолога, насправді це недорого. При виявленні будь-яких патологій на ранніх етапах, лікування буде не тільки швидше, але істотно дешевше.

Запах може спровокувати ще й сильно пахуча їжа. Якщо ви любитель цибулі, часнику, спецій, кави, алкоголю, то варто зменшити їх вживання або зовсім відмовитися. Вартість такої профілактики мінімальна, хіба що боротьба з власними звичками.

Важливо виключити ротове дихання, при якому в роті пересихає, що створює прийнятні для бактерій умови, в яких вони миттєво розмножуються. Перед сном варто прочистити носові проходи, можливо промити ніс фіз. розчином. Тобто, зробити все, щоб не було проблем з носовим диханням вночі, адже саме уві сні людина може несвідомо дихати ротом.

Ціна профілактики мінімальна, при цьому дуже важливо дбати не тільки про зуби, але і ротову порожнину в цілому. Тільки в цьому випадку від запаху з рота вдасться позбутися назавжди.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также