Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Професійна гігієна, зняття м'якого зубного нальоту   (паста + щітка)500,00
Комплексна гігієна KAVO Prophy Flex від 1 450,00
Зняття зубних відкладень з 1 зуба70,00

Навіть ретельний догляд за порожниною рота в домашніх умовах не дає 100% позбавлення від нальоту, зубного каменю. Тому періодично потрібна професійна чистка зубів, яка представляє собою ряд заходів, що проводяться лікарем-стоматологом, спрямованих на видалення з-під ясен і з поверхні зубів зубних відкладень. Несвоєчасний професійний догляд і, тим більше, відсутність його може привести до неприємного запаху з рота, кровоточивості ясен, розвитку їх захворювань, підвищення ризику розвитку карієсу і інших проблем в порожнині рота. Тому для збереження здоров’я і естетичності рекомендується регулярно звертатися за цією процедурою до стоматолога. Таку послугу найвищої якості можна отримати в клініці CrystalDent в Голосіївському районі міста Києва.

зняття зубного каменя до та після

Для чого виконується професійна чистка зубів?

ННе слід думати, що застосування цієї процедури – це всього лише надмірність. Зубні відкладення здатні провокувати масу проблем ротової порожнини, з якими буде впоратися складніше, ніж вчасно здійснити їх профілактику.

Професійне чищення зубів дозволяє усунути такі неприємності:

 • Зубний наліт. Навіть якщо людина не зловживає чаєм, кавою, не курить (а ці звички прискорюють появу проблеми), він утворюється. Причина тому – їжа, яка осідає над яснами і під ними. Коли наліт тільки починає формуватися, він себе проявляє зміною кольору зубної емалі, яка набуває сіро-жовтого відтінку. Згодом він здатний стати причиною розвитку карієсу, хвороб ясен, він проявляється неприємним запахом з рота;
 • Зубний камінь. Згодом наліт, який тривалий час знаходиться на зубах і продовжує накопичуватися, при взаємодії зі слиною мінералізується, твердне, внаслідок чого утворюється зубний камінь. Усунути за допомогою зубної щітки, нитки, ополіскувачів є неможливим. Площа, яку він згодом починає займати на поверхні зуба і в області між яснами і його тканинами, збільшується. Через це в ній розвивається запалення, вона травмується, утворюється простір, в якому починають вести активну життєдіяльність інфекції. Все це може привести до розвитку карієсу, хвороб ясен. Згодом це обертається розхитуванням зубів, а потім – їх втратою;

Таким чином, професійна чистка зубів – це найважливіший крок профілактики і усунення запальних процесів та інших патологій ясен, інфекції, карієсу, втрати зубів, їх неестетичного вигляду, неприємного запаху з рота.

Етапи професійного чищення зубів

  • 1. Огляд лікарем порожнини рота пацієнта;
  • 2. Далі підбирається спосіб усунення зубних відкладень. Найпопулярнішими сучасними методами є ультразвуковий і лазерний. Кожен з них має свої переваги;
  • 3. Коли відкладення зняті, що може виконуватися за допомогою спеціального розчину або стоматологічних інструментів, поверхня зубів полірується із застосуванням спеціальних паст, щіточок. Цей етап здійснюється для додання їм блиску, гладкості, естетичності;
  • 4. Заключна процедура – фторування, для якого використовуються лаки, гелі з вмістом фтору. Таке покриття виконує захисну функцію – сприяє підвищенню стійкості емалі до пошкоджень, є заходом профілактики карієсу.

Ультразвукова або лазерна технологія?

Це питання вирішує лікар після огляду, вивчення стану ротової порожнини пацієнта, особливостей зубного ряду, стану пацієнта в цілому і т. д. Пацієнту ж важливо знати, що обидві методики є популярними і безболісними. Кожна з них має свої особливості:

• Ультразвукова чистка. Виконується вона за допомогою насадки, яка контактуючи з зубним каменем чи нашаруваннями очищує їх з поверхні зуба. Вона впливає ультразвуковими хвилями, які здатні проникати у важкодоступні місця, очистити які неможливо самостійно в домашніх умовах зубною щіткою. Тривалість процедури становить 30-40 хвилин;

• ЛЛазерна чистка. Це безконтактний метод, який передбачає використання лазерного променя для усунення зубного нальоту, каменя. Під його впливом він руйнується, після чого поверхня зуба очищується. Емаль при цьому не страждає. Щоб не були порушені губи, інші тканини ротової порожнини, вони захищаються спеціальними накладками. Тривалість маніпуляції становить 20-40 хвилин.

КЯк часто виконується процедура?

Професійне чищення рекомендується робити один раз в шість місяців, але в деяких випадках може бути рекомендована інша частота чищення.

При наявності захворювань пародонту цей комплекс заходів є початковим етапом перед відкритим або закритим кюретажем, Vector-терапією.

Наскільки швидко з’явиться наліт після професійного чищення, залежить від наступних факторів:

   • якість щоденного чищення;
   • зловживання чаєм або кавою, куріння;
   • в’язкість і склад слини;
   • вживана їжа;
   • деякі захворювання внутрішніх органів.

Потрібно розуміти, що поява зубних відкладень через якийсь час після процедури не є недоробкою лікаря, ознакою неякісного її виконання. Їх утворення – природний процес, оскільки в важкодоступних місцях ротової порожнини накопичуються залишки їжі, осідають компоненти напоїв. З них формується наліт, зубний камінь, позбутися від якого самостійно в домашніх умовах неможливо, які б засоби ви не застосовували.

Професійне чищення зубів ви можете зробити в клініці CrystlDent в Голосіївському районі міста Києва у висококласних професіоналів. Ця маніпуляція при її регулярному застосуванні допоможе зберегти їх білими, красивими, здоровими, міцними на довгі роки.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также