Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Все о пломбах: материалы, срок службы, преимущества и недостатки

Пломбування зубів є найбільш поширеною послугою в стоматології. Якість пломби безпосередньо залежить від кваліфікації лікаря, якості і матеріалу самої пломби. Причиною звернення до клініки crystaldent.ua в Києві служить біль в зубі, в основному викликана карієсом, рідше – механічні травми.

 

Види пломб

Бувають тимчасові і постійні пломби. Тимчасові варіанти ставлять при лікуванні в декілька етапів. В основному під неї кладуть ліки, або вони є в самому складі пломби. Носять їх до двох тижнів. Також їх застосовують з метою діагностики.
Постійні використовуються для лікування, відновлення функціональності зуба і естетики. Вони мають такі властивості:

міцність, зносостійкість;

не є небезпечними для здоров’я людини;

будь-які деформації при затвердінні і температурному впливі неприпустимі;

міцно тримаються за тканини зубів без утворення щілин;

забезпечують термоізоляцію оброблених зон;

забезпечують тривалий процес носіння;

не виділяються, непомітні.

 

Матеріали пломб

Пломбувальний матеріал для зубів ділиться на групи:

1) Цементні – одні з найстаріших і недорогих видів. Вони повністю поступаються сучасним матеріалам і за якістю, і за простотою застосування. У зв’язку з цим їх дуже рідко використовують сучасні фахівці;

2) Композити – до них відноситься велика група матеріалів на зміну цементним. Є різні види: Зі вмістом акрилу – міцні на злам, стійкі до стирання, але токсичні і пористі після полімеризації. Тому є ризик отримати пульпіт на здорових зубах. Також існують на основі епоксидних смол – менш дряпаються, але тендітні. Менш токсичні, ніж акрилові, але з часом темніють;

3) Світловідбивні композити – ці види пломбувальних матеріалів більш сучасні, їх знають під різними назвами: світлоотверджувальними або фотополімерами. Лідер серед пломб по використанню. Має ряд переваг, як наприклад – лікар не буде робити свою роботу дуже швидко, адже затвердіння відбудеться тільки після впливу спеціальної лампи. Готовий продукт міцний і красивий. Є широка палітра кольорів і відтінків. Піддається поліровці, після чого її не відрізниш від природної емалі. Термін служби пломби 5-7 років.

Всі матеріали, і сучасні, і старі мають свої особливості. Пам’ятайте, що низька ціна не завжди дасть економію. В основному, це погана якість, після якого починається нове лікування.

Вартість його буде набагато вище тих коштів, що ви заощадили, тому вибирайте професіоналів і тільки якісний матеріал.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также