Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
пн-пт 09:00-20:00, сб - 09:00-18:00, нд - вихідний

Герметизація фісур у дітей

 
ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Пломби:

Пломба склоіномерна

от 600

Пломба фотополімерна

от 650
Реставрация молочного зубаот 800
Реставрація молочного зуба жувальна групао т700
Герметизация фісур 1-го зуба400
Професійна чистка (м’який зубний наліт)300
Адаптація дитини 30 хвилин200
Комплексна гігієна KAVO Prophy Flex700
Стандартна металева коронка1500
Естетична коронка3100
Лікування кореневих каналівот 1200

Герметизація фісур – це профілактична процедура, спрямована на запобігання появи карієсу зубів у дітей.

Фіссури – природні заглиблення на жувальній поверхні зубів, які сприяють кращому перетиранню їжі. У фісурах часто накопичуються залишки їжі і утворюється зубний наліт, тому ці поглиблення є критичними для розвитку карієсу.

У першу чергу дана процедура показана пацієнтам з так званими закритими і слабо мінералізованими фісурами, а також маленьким пацієнтам з поганою гігієною. Суть даної процедури полягає в заповненні фісур спеціальним герметичним матеріалом, в результаті чого жувальна поверхня зубів стає більш гладкою і менш схильною до виникнення карієсу. Процес герметизації фісур абсолютно безболісний і займає до 15 хвилин на один зуб. Лікар ретельно чистить зуб від залишків їжі і нальоту спеціальною щіткою і пастою, потім висушує зуб і ізолює його від слини. Після цього проводиться заповнення фісур спеціальним герметиком, який завдяки своїй високій текучості проникає до дна навіть найглибших фісур. Затвердіння матеріалу проводиться за допомогою світлової лампи. Далі лікар проводить остаточну обробку поверхні зуба спеціальними полірувальними щіточками, прибираючи тим самим надлишки герметика.

Герметизація фісур

Це дуже ефективний спосіб профілактики карієсу у дітей. Якщо провести процедуру герметизації своєчасно, протягом перших місяців після прорізування постійних зубів, можна надовго запобігти каріозні процеси.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также