Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Пародонтит

Є дуже небезпечним і важким захворюванням, так як розвивається непомітно для пацієнта і в запущених стадіях загрожує втратою зубів. За даними ВООЗ після 30 років у 95% населення є проблеми з пародонтом.

Іноді пацієнти приходять до стоматолога з дуже запущеній проблемою і тоді малоінвазивними методами неможливо домогтися гарного і стабільного результату.

 

Показання до відкритого кюретажу

До показань відносять: пародонтальні кишені 5 мм і більше, істотне розростання грануляцій, деформація міжзубних сосочків

Відкритий кюретаж проводиться під місцевим знеболенням. Десна розрізається, після чого відшаровується слизовий клапоть, завдяки чому відкривається доступ до кореня зуба. Корінь очищується за допомогою спеціальних пристосувань, полірується, обробляється антисептиками або антибактеріальними препаратами, після чого ясна укладаються на місце і вшиваються. Для швидкого загоєння слід чітко виконувати рекомендації лікаря.

Не допускайте критичних ситуацій в ротовій порожнині. Проходьте профілактичний огляд і професійну чистку зубів один раз в 6 місяців, в Києві в клініці CrystalDent.ua це роблять кращі фахівці .

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также