Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Апаратне відбілювання системою Beyond6 000,00
Апаратне відбілювання системою Magic Smile4500,00

 

Білосніжна усмішка – культ сучасного суспільства

відбілювання зубів фото до та після

Відбілювання зубів

 Володарі білосніжної посмішки є ще й володарями захоплених поглядів. Але часто без такої процедури як відбілювання зубів, досягти її неможливо. Це поширена маніпуляція, яку слід періодично здійснювати всім, хто бажає буквально сяяти та зачаровувати. У розпорядженні сучасної стоматології є чимало способів зробити це, та найбільш підходящий з них для кожного конкретного пацієнта підбирає фахівець у відповідності з його індивідуальними особливостями.

Показання до відбілювання зубів

 Вони втрачають білизну в силу впливу зовнішніх факторів. Перш за все вплив на колір надають різні напої – чай, кава, вино, а також їжа, в тому числі це фрукти, шоколад. Потемніння може відбуватися й через стоматологічні проблеми, зокрема, через появу карієсу, зубного каменю.

Підтримувати білизну зубів допомагають деякі зубні пасти відповідного впливу, але й вони не завжди здатні впоратися з цим завданням. Набагато складніше їм вирішувати її, якщо зміна тону вже відбулася.

Особливості процедури

 Відбілювання зубів, Київ (в столиці є відмінні фахівці, що займаються цим питанням) – це маніпуляція, яка відноситься до методів естетичної стоматології.

До її особливостей можна віднести:

 Вона покликана підвищити естетичність посмішки, тому в основному її застосовують на фронтальних зубах – до «п’ятірок» (зазвичай включно) з кожного боку;

 • Кількість сеансів, які будуть потрібні для отримання ефекту, індивідуально для кожного пацієнта. У деяких випадках достатньо однієї процедури, в інших – кілька. Залежить це багато в чому від початкового тону та від того, на скільки тонів необхідно провести відбілювання зубів, Київ, ціна якого визначається ще й тим, який вид методики обраний;
 • Як правило, висвітлення виконується не до неприродно білого кольору, оскільки натуральний світлий тон виглядає набагато привабливіше й естетичніше;
 • Процедура вимагає виконання деяких підготовчих заходів;
 • Нерідко її доводиться повторювати через якийсь час. Така необхідність може виникнути в разі невиконання рекомендацій лікаря, що стосуються гігієни, догляду за порожниною рота, вживання напоїв та продуктів, які провокують потемніння зубів.

Підготовка

 Часто потемніння пов’язане з іншими проблемами ротової порожнини, в силу яких потрібне проведення підготовчих маніпуляцій:

 

 • Професійна чистка, яка потрібна при наявності зубного каменю, нальоту, але й ця процедура не надасть можливості досягти білизни зубів;
 • Усунення карієсу, який може посилитися після проведення процедури;
 • Обробка емалі мікроелементами, завдяки якій вона зміцнюється, та маніпуляція надасть найменш агресивний вплив на неї;
 • Ремінералізація – процес, який полягає в спеціальному догляді за ротовою порожниною в домашніх умовах. Для цього використовуються певні кошти, які рекомендує стоматолог.

На розсуд спеціаліста, при необхідності їм можуть бути призначені додаткові процедури

Види відбілювання

 Йдеться про ті способи, які застосовуються в стоматологічних клініках, й вони є такими:

 • Фотовідбілювання. Метод полягає в нанесенні на емаль гелю, до складу якого входить перекис водню, який активізується за допомогою випромінювання – світлодіодного, ультрафіолетового, галогенного. Тривалість сеансу становить 15-30 хвилин. По закінченню процедури на зуби наноситься фторомісний склад, який сприяє зниженню чутливості емалі, її захисту від негативного зовнішнього впливу. За допомогою цієї методики можна зробити їх на 8-10 тонів світліше;
 • Хімічне. Завдяки даному способу емаль можна відбілити на 5, максимум 7 тонів, але в цьому є й його перевага, оскільки він є найменш агресивним. На зуби наноситься гель з відбілювальними компонентами в складі. Але спочатку необхідно захистити ясна, що робиться за допомогою латексної пластини, яка не дозволяє засобу потрапити на них, завдавши тим самим шкоду. Після нанесення гелю не використовується ультрафіолет, лазер. Такий метод не застосовується для пацієнтів, у яких є коронки, полімерні пломби, вініри;
 • Внутріканальне. Воно дозволяє освітлити зуби зсередини, та використовується, якщо вони темніють в результаті депульпування, пломбування, травм, лікування антибактеріальними препаратами. У зубний канал поміщається засіб для відбілювання зубів, Київ, після чого він закривається тимчасовою пломбою. Ефект дає про себе знати через кілька процедур. Головними перевагами методу є безболісність, тривалість результату;
 • Лазерне. Процес проводиться із застосуванням гелю, до складу якого входить кисень. Він активізується за допомогою лазера, а займає сеанс близько 40 хвилин. Лазерне відбілювання зубів, Київ, стало однією з найпопулярніших методик не тільки в столиці, а й по всій нашій (та не тільки) країні. У методики маса переваг, які полягають у високій її ефективності, безболісності та безпеці для ротової порожнини. До недоліків методу можна віднести тільки ціну, яка вище ціни інших видів процедури. Але вартість відбілювання зубів, Київ, повністю себе виправдовує тривалістю збереженням результатів та безпекою.

Застосовуються для процесу різні системи, обладнання. Хороша клініка використовує тільки перевірене оснащення, засоби, щоб забезпечити максимальний результат та не завдати шкоди. Наприклад, відбілювання зубів Zoom, Київ – це процедура, яка проводиться з використанням однойменної системи та гелю, що не містить кислот. Під впливом ультрафіолетового випромінювання кисневі молекули вивільняються, усувають пігментацію. Важливим є те, що зубні тканини при цьому не страждають.

Ще одна сучасна методика – відбілювання зубів Beyond, Київ – у столиці вона стала дуже популярною, так само як й по всій країні. Процедура передбачає нанесення засобів із спеціальними хімічними складовими. Впливають вони шляхом окислення пігменту, через який емаль темніє. Маніпуляція не робить негативного впливу на зубні тканини.

відбілювання зубів magic smile у Києві

Етапи процедури

 Відбувається вона за таким алгоритмом:

 • Лікар одягає на пацієнта захисні засоби (коффердам, окуляри), щоб використовувані складові не потрапляли на слизові та в очі;
 • Далі зуби обробляються гелем;
 • Якщо методика передбачає обробку засобу опроміненням для його активізації, то на даному етапі воно проводиться;
 • Після закінчення процедури залишки речовини видаляються, зуби висушуються, зміцнюються складовими, які сприяють зміцненню їх тканин.

Після застосування методики важливо дотримуватися рекомендацій лікаря для закріплення та збереження результату. Для цього в домашніх умовах пацієнтові слід користуватися спеціальними ополіскувачами, зубними пастами, іншими засобами, в тому числі капою з гелями, які сприяють зміцненню зубних тканин.

Крім того, необхідно виключити з раціону всі продукти, напої, через які вони темніють, відмовитися від шкідливих звичок, які до цього призводять.

Протипоказання

 Відбілювання зубів – методика, доступна не для всіх.

Нею не вдасться скористатися в таких випадках:

 • Вік менше 16 років;
 • Вагітність, період лактації;
 • Наявність брекетів;
 • Підвищений рівень стирання зубної емалі;
 • Пародонтоз, пародонтит, інші хвороби ясен, в тому числі запального характеру;
 • Наявність карієсу (після його лікування можливо застосувати методику);
 • Тріщини, мікротріщини, що вразили емаль. Зазвичай навіть їх усунення не є «зеленим світлом» до відбілювання зубів;
 • Стоматит, наявність передумов до нього;
 • Алергічна реакція на використовувані засоби;
 • Оголення зубного кореня (повне або часткове).

Ціни на проведення маніпуляції можуть бути різними в залежності від обраної методики та обсягу робіт. Звернувшись до хорошого стоматолога, пацієнт отримує послугу високої якості, завдяки чому буде досягнуто результат, який надовго збережеться.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также