Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
пн-пт 09:00-20:00, сб-нд 09:00-18:00
ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Фотополімерна пломба: 1 клас650,00
Фотополімерна пломба: 2 клас750,00
Фотополімерна пломба: 3 клас850,00
Фотополімерна пломба: 4 клас950,00
Фотополімерна пломба: 5 клас1050,00
Реставрація фронтальних груп зубівот 1 200,00
Реставрація жувальних груп зубівот 1 100,00
 

Карієс – найчастіша проблема, з якою пацієнти звертаються до стоматологів. Щоб запобігти захворюванню, необхідно щодня ретельно доглядати за зубами – чистити двічі на день, користуватися зубною ниткою, в деяких випадках користуватися іригатором, проходити профілактичні огляди один раз в 6 місяців.

Під час огляду, іноді лікар може знайти проблеми, про які пацієнт навіть не підозрює. Приховані порожнини розташовуються на контактних поверхнях зубів або в глибоких фісурах і тільки огляд стоматолога допоможе визначити наявність карієсу. Вчасно виявлений карієс, це як правило, не дуже глибока порожнина. Лікування такого карієсу проводиться в один візит і не вимагає диспансерного спостереження. У разі глибокої каріозної порожнини лікування не завжди відбувається в одне відвідування і, на жаль, може мати негативні наслідки для зуба.

Завдяки інноваційним матеріалам і сучасним клінічним протоколам в стоматології ми маємо можливість якісно лікувати зуби з різним ступенем руйнування.

Карієс – не єдина причина, що вимагає пломбування зуба. До інших причин відносяться:

  • сколи та тріщини емалі;
  • стирання зубів;
  • клиновидні дефекти;
  • випадання старої пломби.

Перед пломбуванням зуба, при необхідності, вводиться місцевий анестетик для знеболювання оброблюваної ділянки. Потім каріозна порожнина очищується від некротизованих тканин, протравлюються кислотовмісними гелями, після ретельного промивання і висушування, покривається сполучним агентом (адгезивом) і пломбується сучасними фотополімерними матеріалами. Колір пломби підбирається під колір зуба, тому вона не буде помітною на зубі. Полімеризація такої пломби відбувається під дією світла, вона не дає усадки, добре полірується і виглядає естетично.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также