Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

 

Протезування зубів за допомогою металокерамічних коронок

Металокерамічні коронки є дуже популярними стоматологічними виробами для відновлення зуба. Кожна така коронка має міцний металевий каркас з керамічним покриттям, що забезпечує його довгострокову службу.

 

Переваги вибору металокерамічних виробів

Підсказати, чи варто встановлювати металокерамічні коронки на передні зуби і уточнити переваги вибору може лікуючий лікар-стоматолог. Однак до незаперечних плюсів виробів варто віднести:

  • металокераміка майже не викликає алергічні реакції;
  • довговічність, гарантований термін служби близько 10-15 років;
  • відсутність токсичних домішок в матеріалі для виготовлення;
  • ціни на металокерамічні коронки відносно доступні для більшості населення;
  • досить зносостійкі – навіть при тривалому жувальному навантаженні, вони залишаться без деформації або зовнішніх пошкоджень;
  • металокерамічні коронки, мають досить естетичний вигляд.

Металокерамічні коронки сприймаються як альтернативне рішення пломбування при значних ураженнях зубів, підвищеної стійкості до тертя і відсутності ефективності терапевтичного лікування, так само коронками накривають зуби, в яких раніше лікувалися канали, що б уникнути розколу зуба і подальшого видалення.

 

Важливі умови при установці металокерамічних коронок

При відповіді на питання, як ставлять металокерамічні коронки, варто відзначити деякі нюанси даного процесу:
1) У першу чергу потрібно попередній огляд ротової порожнини, усунення незначних проблем (карієс , зубний камінь), а також видалення уражених зубів, якщо це необхідно;
2) При необхідності, стоматолог попередньо проводить процедуру депульпування і пломбування каналів коренів уражених зубів. Це виконується з метою запобігання ускладнень карієсу при глибоких каріозних порожнинах.

У стоматологічній клініці CrystalDent.ua в Києві можна недорого і якісно відновити зубний ряд, підібрати оптимальний варіант металокерамічних коронок і дізнатися точну вартість роботи.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также