Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Самолігуючі брекети – природна корекція прикусу

Самолігуючі або безлігатурні брекет-системи особливі тим, що в них дуга не фіксується нерухомо. Вона плавно переміщається за рахунок наявності, на закріплених до зубів елементах, спеціальних замків. Самолігуючі системи стають все більш популярними, адже в них переміщення зубів відбувається м’яко, з фізіологічної швидкістю.

Конструкція

Самолігуючі брекети за ціною дорожче лігатурних, але і комфорту від них більше. У їх конструкції є замок і кришка, яка фіксує дугу.

За рахунок такої конструкції дуга може вільно переміщатися в пазах. Зусилля вирівнювання, що створюється в цьому випадку слабкіше, але ефективність його від цього не страждає. У міру просування зубів в заданому напрямку, дуги потрібно міняти.

Види

Існують наступні види безлігатурні систем:

  • Класичні – вони повністю виготовлені з металу. Відрізняються надійністю, але при цьому вони дуже помітні оточуючим;
  • Естетичні – виготовлені з кераміки або сапфіру. Всі елементи брекет-системи білі, тому пацієнти відчувають себе більш впевнено;
  • Комбіновані – це поєднання металу і кераміки.

Естетичні брекети встановлюються на передніх (видимих) зубах, на інші ж кріпляться металеві. Такий варіант дозволяє отримати естетичний вигляд посмішки і витрат менше, ніж за повністю керамічні системи.

Переваги використання і особливості установки

Самолігуючі брекети за відгуками пацієнтів більш комфортні і популярні, за рахунок своїх переваг:

  • підходять для пацієнтів, які часто в роз’їздах і вчасно не можуть прийти на прийом;
  • відвідувати ортодонта потрібно не частіше 1 разу на 6-10 тижнів;
  • рідше виникає біль, адже система вирівнює з меншим зусиллям;
  • вдасться обійтися без видалення зубів. Такі системи ефективно розширюють зубний ряд, тому вдається звільнити місце для всіх зубів, навіть тих, які довелося видалити раніше;
  • доглядати за ним простіше, за рахунок відсутності лігатур.

Записатися на прийом до лікаря в Києві можна на сайті CrystalDent.ua , і по суті це перший правильний крок на шляху до встановлення безлігатурних брекетів. Проводиться професійна чистка та при необхідності лікування зубів. Далі відбувається:

  • фіксація брекетів на зуби;
  • установка дуги і фіксація її в замках.

Після установки, безлігатурні системам потрібен належний догляд. Він полягає в регулярному чищенні за допомогою спеціальних пристосувань, а також обов’язковому відвідування лікаря, кожні 12 тижнів.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также