Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Стоматологічне протезування – розділ стоматології, який займається відновленням тканин зуба, заміщенням втрачених зубів, відновленням структури і функції жувального апарату.

Людей, не знайомих з сучасною стоматологією, часто лякає необхідність купити зубні протези ціна на які в їх умах здається досить високою. Але побоювання безпідставні, протезування зараз цілком доступно. Матеріали стали краще, безпечніше, міцніше і еластичніше, конструкції надійніше, а процедура безболісною і швидкою.

Що стосується знайомої по багатьом фільмам картинки “зуби в склянці”, то це справа минулого. Сучасні технології зробили крок далеко вперед.

Види зубних протезів і скільки коштує їх установка

Зараз чималою популярність користуються знімні зубні протези щелепи

Можна виділити 3 категорії знімних щелепних протезів:

 • частково-знімні. Встановити їх можна тоді, коли є кілька здорових зубів. Кріплення відбувається за допомогою аттачментів або кламерів;
 • умовно-знімні. Це прекрасний варіант, коли необхідний протез тільки на 1 зуб. Зняти його можна в стоматологічному кріслі, але не самостійно. Фіксація в даному випадку відбувається на цемент або за допомогою гвинтів;
 • повністю знімні. Їх легко встановлювати і знімати самостійно. Фіксація відбувається за допомогою клею, кламерів або присосок.

Незаперечними плюсами сучасних знімних протезів є:

 • висока точність створення протеза під щелепу і швидкість установки;
 • використання гнучких, міцних, зносостійких матеріалів, що не викликають алергії (наприклад, нейлон );
 • відмінне співвідношення якості і ціни;
 • універсальність застосування: від часткової до повної адентії.

Найбільш актуальні зараз саме нейлонові і бюгельні протези.

Якщо ж необхідно встановити незнімні зубні протези в Києві , то в залежності від проблеми доведеться вибирати з наступних варіантів:

 • вініри . Призначені для корекції форми, кольору і розташування зубів. Найчастіше застосовуються при естетичній стоматології.
 • вкладки (мікропротези). Дозволяють заново відтворити жувальну поверхню, якщо пошкодження зуба не перевищують 50%. Дуже довговічні і міцні, а також істотно знижують ризик повторного карієсу.
 • коронки . Ставиться при пошкодженнях зуба, що перевищують 50%. Призначені для повного відновлення естетичної і жувальної функції. Можуть бути встановлені на імплант. Потрібно додаткове обточування або доповнення вкладками.
 • міст . Використовуються при відсутності або серйозному пошкодженні декількох зубів (1-4). Це ортопедична конструкція з декількох з’єднаних штучних зубів, по її краях розташовані коронки, що встановлюються на опорні, здорові зуби або імпланти. Можливо як виготовлення в зуботехнічній лабораторії, так і моделювання відразу в ротовій порожнині.

Протезування дійсно стало доступним. Не так уже й дорого обходиться поставити повний протез щелепи , зовсім недорого за можливість нормально жувати і посміхатися.

Установка протезів в стоматологічній клініці Crystal Dent в Києві виконує не тільки за приємними цінами, але і по-справжньому якісно, ​​з застосуванням сучасного обладнання, новітніх матеріалів і технік.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также