Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
пн-пт 09:00-20:00, сб - 09:00-18:00, нд - вихідний
ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Лікування кореневих каналів980-3700
Вилучення обламаних інструментів з кореневого каналу:

1-й рівень складності

500

2-й рівень складності

1200
Вилучення анкерного штифта з кореневого каналу300
Вилучення культової вкладки з кореневого каналу

1-й рівень складності

600

2-й рівень складності

900

Каріозна порожнина зуба, яке вчасно не була усунута може привести до ускладнень, таким як запалення пульпи – це судинно нервовий пучок, який знаходиться всередині зуба. При більш запущених ситуаціях запалення з пульпи може поширитися на анатомічні структури навколо коренів. Проблеми не завжди супроводжуються болем, тому для своєчасного лікування потрібно не пропускати регулярні профілактичні огляди. У сучасній світовій практиці ендодонтія, тобто лікування кореневих каналів зубів і навколокореневих процесів, спрямована на усунення інфекції всередині зуба в першу чергу консервативними, але іноді і хірургічними методами.

 

Розвиток і вдосконалення протоколів лікування, а також впровадження в практику лікаря-ендодонта нових сучасних інструментів і матеріалів, дозволяє на сьогоднішній день добитися високого процентного успіху в лікуванні пульпіту (запаленні судинно-нервового пучка пульпи) і періодонтитів (запалення навколо верхівок зубів).

Важливим початковим етапом лікування є ізоляція робочого поля. У нашій клініці CrystalDent.ua ізоляція відбувається за допомогою коффердама. Для визначення довжини використовується апекслокатор – прилад визначає де знаходиться верхівка кореня і голосно про це сигналізує. Це теж важливо, тому що виведення пломбувального матеріалу, як і недопломбування кореневого каналу, часто призводить до вторинних інфекцій.

Під час лікування кореневих каналів проводиться ретельне очищення їх, в результаті чого канал стає ширше. Інструментальна обробка супроводжується рясною ірригацією кореневих каналів медикаментозними розчинами, потім канал висушується і заповнюється гутаперчею або пломбувальними матеріалами з гутаперчею. Для оцінки ходу лікування лікар робить кілька рентгенівських знімків. Для цієї мети використовується дентальний цифровий рентгенівський апарат, який відразу ж відтворює якісне зображення рентгенівського знімка на екрані комп’ютера.

Після завершення лікування каналів зуб відновлюється за показаннями: пломбою, реставрацією або коронкою.

Імовірність того, що через деякий час після ендодонтичного лікування інфекція не відновиться – дуже мала. Новітні технології дозволяють знищити більшість мікроорганізмів, але навіть при правильно проведеному лікуванні не гарантований 100% успіх. За даними наукових досліджень первинне ендодонтичне лікування успішно закінчувалось в середньому в 80-95 випадках з 100.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также