Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Переваги мікропротезування

Мікропротезування в стоматології – це процедура, яка допомагає реставрувати частково зруйнований зуб або ж встановити протез замість відсутнього. В результаті вдається усунути косметичний дефект і відновити функцію жування. Після короткочасної адаптації, пацієнт не відчуває різниці між власними зубами і пройшли мікропротезування.

Показання і протипоказання

Якщо потрібно відновити зуб або ж вставити його, то саме мінімальний вплив буде саме при мікропротезуванні.

Показаннями для його застосування є:

  • пошкодження зуба – каріозна або некаріозного;
  • втрата естетики. Наприклад, зміна кольору, відколи, відсутність зуба;
  • стирання емалі.

Протипоказань не багато, серед них:

  • гострий каріозний процес;
  • незадовільна гігієна порожнини рота.

Адгезивне мікропротезування

Мікропротезування відсутнього зуба, це одне з найбільш доступних рішень проблеми в Києві і в усій Україні. Технологія адгезивного кріплення допомагає відновити зубний ряд за рахунок фіксації штучного зуба до двох здоровим сусіднім. По конструкції це нагадує міст, але все ж відмінності є.

Основна відмінність в тому, що опорні зуби не потрібно депульпувати, тобто фактично жертвувати ними. Замість установки більш дорогих коронок, лікар просто приклеює штучний зуб до сусідніх. Для цього в новому зубі є спеціальні бічні пластинки, вони дуже тонкі і майже непомітні.

Найбільш популярна технологія – використання скловолоконної балки. На ній, в момент її зміцнення в ротовій порожнині, зуба немає. Після процесу фіксації лікар безпосередньо в роті створює штучний зуб.

Інші види мікропротезування

У crystaldent.ua використовується не тільки адгезивне мікропротезування. Іноді відновлювати зубний ряд не потрібно, але потрібно повернути естетику одному або кількох зубах. В цьому випадку можуть застосовуватися:

  • вініри , їх ще називають накладки – це тонкі пластини, які кріпляться на зовнішню поверхню зуба. Значно покращують естетичний вигляд посмішки, колір, форму, приховують потемніння емалі, відколи;
  • вкладки – спеціальні керамічні пломби, які виготовляються в лабораторії під конкретного пацієнта. Відрізняються своєю довговічністю;
  • штифти – якщо у зуба здоровий корінь, а коронка зруйнована, то використовують штифти. Його поміщають в корінь зуба, а на нього вже надягають коронку. Ця технологія одна з найдорожчих у мікропротезування.

Відновити непреривність зубного ряду тепер стало ще простіше і доступніше. Поверніть собі привабливу посмішку за кілька відвідувань стоматолога.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также