Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Терапевтична стоматологія – це комплекс процедур, спрямованих на профілактику, діагностику, прогнозування та відновлення стану зубів, щелепи і ротової порожнини.

Як відбувається лікування зубів і ціни на процедури

У сучасному світі, повному живих вербальних комунікацій і естетичних фотопортретів в стрічках соцмереж, порядок в ротовій порожнині давно став нормою. Чимало цьому сприяє і те, що лікування зубів ціни на яке не так вже високі, цілком доступно, а сучасні методи стоматологічної терапії безболісні і ефективні.

Найбільш часто в клініку звертаються з такими захворюваннями:

карієс;

пульпіт;

періодонтит.

Принцип лікування карієсу – видалення ураженої тканини і подальше пломбування. У сучасній стоматології це безболісно навіть без анестезії, що не стресово, просто і ефективно.

Пульпіт – запущений карієс. Тут присутній запалення пульпи і потрібне видалення нерва. Вилікувати можна за 1 візит в клініку. Процедура проводиться під місцевою анестезією і без болю.

Періодонтит – максимально запущений карієс. Запалення проникло глибоко в канали і в більшості випадків є незворотнім. Лікування зубів в Києві методиками сучасної стоматології дозволяє боротися за збереження зуба або хоча б його частини, достатньою для відновлення. Раніше вердиктом було тільки видалення.

Діагностика на даний момент дозволяє отримати максимально повні дані про стан щелепного апарату, розробити ефективний план терапії і впевнено прогнозувати хід лікування.

Лікування зубів без болю – це мистецтво і в клініці CrystalDent воно доведене до досконалості.

v>