Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Команда Crystal Dent

Нам довіряють

Стоматологічна клініка «CrystalDent» почала свою роботу в 2018 році, але її ніяк не можна назвати новачком в області надання стоматологічних послуг. Тут працюють кращі фахівці, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. Стоматологія сьогодні йде вперед семимильними кроками, пропонуючи всі нові технології. Їх ми впроваджуємо в свою роботу, щоб кожен наш пацієнт міг отримати бажану допомогу, вирішення всіх своїх стоматологічних проблем, білосніжну усмішку.

 

Це один з головних принципів, яким ми керуємося з першої хвилини нашої роботи. Якість наших послуг і обслуговування, турбота про клієнта і його комфорт – головні причини того, що для більшості пацієнтів наша клініка стала сімейної та єдиною, якій вони можуть довірити здоров’я і естетичність своїх зубів.

 

Ми швидко завоювали довіру, про що говорить і той факт, що в момент заснування клініки її штат складався з трьох докторів. Сьогодні він налічує вже дев’ять висококласних фахівців, і на цьому ми зупинятися не збираємося.

Специалисты стоматологии Кристал Дент

ВЕСЬ КОМПЛЕКС СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ В ОДНІЙ КЛІНІЦІ

З якою б проблемою, пов’язаною із зубами, ви не зіткнулися, в нашій клініці вам завжди допоможуть її вирішити – якісно, ​​дбайливо і, що важливо для багатьох – безболісно, ​​для чого використовується ефективна, але безпечна анестезія.

 

Терапевтична, естетична стоматологія, пародонтологія, ортодонтія, протезування, хірургія, імплантологія, дитяча стоматологія – всі ці послуги надає наша клініка. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук хорошого лікаря, який допоможе вам вирішити вашу проблему, експериментувати зі зверненнями до різних спеціалістів. Такі експерименти далеко не завжди є вдалими, а пацієнтові можуть коштувати не тільки грошей, але і часу, нервів, здоров’я. Але цих неприємностей можна і потрібно уникнути, просто звернувшись в «CrystalDent».

 

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ І КОМФОРТ ПАЦІЄНТА – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Дослідження показують, що якість, безболісність проведення стоматологічних маніпуляцій більш ніж на 80% залежить від використовуваного обладнання. Наша клініка застосовує італійське оснащення новітнього покоління. У поєднанні з високою кваліфікацією наших лікарів це дає приголомшливі результати лікування будь-яких стоматологічних захворювань, підвищення естетичності посмішки, якими більш ніж задоволені наші пацієнти.

 

Крім забезпечення індивідуального підходу до кожного пацієнта, використання кращих матеріалів і анестетиків, впровадження в роботу новітніх технологій лікування і естетичної стоматології, клініка проявляє свою турботу про клієнта ще й так:

 

Вона розташовується неподалік від центру Києва, завдяки чому ви зможете легко нас знайти;

В якості місця для розміщення ми вибрали одне з кращих місць столиці з точки зору транспортної розв’язки – ви без  проблем доберетеся до клініки з будь-якого кінця міста на громадському транспорті;

Існують певні санітарно-епідеміологічні норми і вимоги, що пред’являються до приміщень, в яких розташовуються стоматологічні установи. Вони позначені законодавчо. Неухильно дотримуватися їх нас спонукав не страх відповідальності перед Законом, а перш за все – турбота про комфорт, здоров’я наших клієнтів.

Щоб відшукати таке приміщення, нам було потрібно близько 2-х років, але вони пройшли недаремно – ми знайшли ідеальний варіант, і ось адреса клініки «CrystalDent» – м.Київ, Голосіївський район, вул. Деміївська, 13, секція 6 (недалеко від станції метро Деміївська). Розташовується вона в новобудові, тому естетичність забезпечена не тільки в самій клініці, але і на підході до неї.

Ваша сліпуча усмішка і здоров’я зубів чекають вас!

Висококваліфікована команда Crystal Dent