Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
пн-пт 09:00-20:00, сб-нд 09:00-18:00
ПОСЛУГАЦІНА (грн)
Вартість встановлення однієї прикраси650
Вартість прикрасиІндивідуальна *

 

Прагнучи виглядати стильно і привертати увагу оточуючих, багато хлопців і дівчат наважуються на встановлення скайсов на зуби. Процедура відносно проста і безболісна, але має певні нюанси, про які слід знати всім, хто розглядає варіант візуального перетворення за допомогою таких прикрас.

 

Технологія установки і види накладок

Скайси є мініатюрними декоративні накладки, які фіксують на коронці зуба, щоб зробити посмішку незвичайної, а також замаскувати різні дефекти. Їх роблять з металу, особливих мінералів або їх комбінації, а невеликі розміри (до 2 міліметрів) дозволяють їх встановлювати без ризику появи дискомфорту при пережовуванні. Між собою прикраси відрізняються за формою, наприклад, є зірочки, овали, хрестики, квіти і т.д. Залежно від типу, скайси можна кріпити на здорову емаль або на пломбу.

 

Встановлюють блискучі елементи виключно в умовах стоматологічного кабінету в кілька етапів:

  • перевірка стану емалевого покриття;
  • попередня обробка поверхні за допомогою фтору;
  • нанесення гелю і адгезивного складу;
  • підсвічування стоматологічною лампою;
  • знежирення прикраси, нанесення на нього клею і фіксування на обраній ділянці;
  • очищення залишків клею і обробка коронки ультрафіолетовими променями.

 

Як і у будь-який інший процедури естетичної стоматології, тут є протипоказання, до яких відносяться порушення прикусу, гіпоплазія емалі, пошкодження коронки і плями в структурі зубного покриття. Також не проводять установку людям з підвищеною чутливістю до металів або викривленням зубного ряду. Додатково бажаючому декорувати зуби може знадобитися очищення від зубного каменю.

 

Плюси і мінуси процедури

До переваг скайсов слід віднести – помірну вартість послуги, тривалий період носіння (до 5 років), можливість приховування нерівностей і інших дефектів. Що стосується мінусів, то є певні обмеження щодо раціону (не можна їсти дуже тверду їжу), потрібен регулярний і ретельний догляд, а також необхідність повторного звернення до стоматолога, щоб зняти прикрасу.

 

Як правильно доглядати за зубами з прикрасою?

Якщо не хочете, щоб навколо скайси утворився темний наліт, а згодом і зубний камінь, то необхідно щодня приділяти увагу гігієні ротової порожнини, а саме:

  • бути дуже обережними під час чищення зубів і не використовувати електричні і жорсткі щітки (підійдуть моделі середньої жорсткості);
  • користуватися пастами без абразивних речовин;
  • полоскати рот після кожного прийому їжі;
  • своєчасно звертатися до лікаря, щоб відполірувати стоматологічний аксесуар.

Естетичний ефект, надійність кріплення, і відповідно, довговічність прикраси залежить від якості використовуваних матеріалів і майстерності стоматологів. Щоб бути впевненими в професійності установки і безпеки складу, звертайтеся до фахівців клініки Crystal Dent, які при відсутності протипоказань виконають будь-які ваші побажання по фіксації скайсов.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также