Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00

Особливості проведення процедури синус-ліфтингу

Синус-ліфтинг в стоматології є процедурою нарощування кісткової тканини при імплантації зубів. Суть дій полягає у введенні кістково-утворюючих матеріалів в гайморові пазухи. Дана маніпуляція виконується досить швидко, при цьому використовується місцеве знеболення. Вартість процедури залежить від масштабності нарощування і використовуваних для заповнення матеріалів, але сказати що процедура недорога все ж не можна.

Показання

Синус-ліфтинг, ціна в Україні якого досить висока, призначається пацієнтам, якщо у них спостерігається атрофія кісткової тканини щелепи, внаслідок чого вона звужується і стає нижче. Синус ліфтинг призначається в таких випадках – втрата зуба. Деградація кісткової тканини відбувається вже через 3 місяці після цього. Тобто, якщо зуб спочатку вилучений, а рішення встановити імпланти прийнято пізніше, ніж через 3 місяці, доведеться проводити нарощування;

Однак перед проведенням даної процедури, необхідно витримати наступні умови:

  • на ділянці проведення не повинно бути запалень, кіст, поліпів в гайморових пазухах і лунці зуба;
  • відсутні ризики розвитку ускладнень;
  • відсутні серйозні соматичні патології, гайморит будь-якої форми.

Наша клініка CrystalDent.ua в Києві пропонує проводити синус-ліфтинг при атрофії кісткової тканини на верхній щелепі. Це обумовлено анатомічними особливостями.

Види і етапи процедури

Існує всього 2 методики проведення синус-ліфтингу – відкрита і закрита . При відкритій, лікар врізається в ясна збоку і свердлить отвір в кістці. Крізь нього вносяться зміни до форми гайморової пазухи, в отриману порожнину вводиться кістковий матеріал. Після чого вона закривається мембраною і зашивається. Проводиться подібна маніпуляція, якщо товщина альвеолярного відростка не більше 7-8 мм. Через 7-10 днів слід відвідати стоматолога для зняття швів. Сама ж імплантація можлива тільки через 3-4 місяці після даної процедури.

Закритий метод є більш комфортним для пацієнта. Процедура включає в себе наступні етапи:

1) Просвердлення отвора в лунці від зуба;

2) Введення кістковопластичного матеріалу.

При цьому в даній методиці установка імплантів доступна відразу ж.

Також є підвид закритої методики – балонна . Зміна форми дна гайморової пазухи проводиться з використанням катетера, за яким в порожнину подається фізрозчин. Даний спосіб гарантує рівномірний зсув, а також мінімізується ризик перфорації гайморової пазухи.

Такий варіант процедури застосовується, якщо товщина альвеолярного відростка більше 8 мм, а збільшення розміру кісткової тканини можливо не більше, ніж на 4 мм. Сама процедура триває від 30 хвилин. Відновлення слизової відбувається через 7 днів, а повна регенерація кістки через 6 місяців. Синус-ліфтинг, ціна на який в Києві досить різна, залежить від стану кісткової тканини.

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также