Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб с 09.00 до 18.00, вс - выходной
Особенности установки зубного импланта при нехватке костной ткани

Встановити зубний імплант кваліфікованому хірургу не складно. Дана послуга доступна в клініці crystaldent.ua в Києві.

Методика відновлення цілісності зубного ряду достатньо популярна , адже вона допомагає повернути функціональність і естетичний зовнішній вигляд усмішці. Але якщо пацієнт не поспішає до лікаря і звертається через рік або більше після втрати / видалення зуба, великий ризик, що кісткова тканина атрофувалась.

 

Особливості імплантації або чому кісткова тканина важлива

Проблеми з кісткою щелепи небажане наслідок втрати зуба.Якщо пацієнт зволікав з установкою імпланта, найімовірніше, кістка буде вже не в тому стані. У неї вкручується імплант, тому важлива правильна ширина, висота і щільність. У випадку з атрофією, ці параметри не відповідають необхідним. Ризики істотні – від пошкодження гайморових пазух, до розщеплення щелепи. Ціна лікування таких наслідків висока.

 

Базальна імплантація

Але не варто впадати у відчай, установка імпланта можлива. Сучасне рішення – базальна імплантація. Вона починає потроху витісняти процедуру нарощування кісткової тканини, адже менш травматична для пацієнта. Причому застосування цього методу можливо при повній адентії або якщо потрібно встановити імплант на місце 3-х і більше зубів.

Базальна імплантація має ряд особливостей:

  • конструкції імплантів встановлюються під кутом в ті місця, де кісткової тканини досить;
  • протези стабільні, адже кріпляться в інших шарах кісткової структури, які не постраждали від потоншання. Це кортикальний, базальний шар, вилична кістка і силові лінії черепа;
  • в процесі не створюються потужні розрізи. Після фіксації імпланта, кістка навколо нього стає щільніше, що дає додаткову стабілізацію;
  • протез, який також встановлюється, дає додаткову стабілізацію. У нього металева база, за рахунок чого вдається в буквальному сенсі закріпити конструкцію в одному положенні;
  • встановлений протез виконує всі функції. Тобто, новими зубами можна сміливо жувати їжу, але все ж навантаження на нього потрібно давати поступово. Як результат, відбувається нормальний тиск на кісткову тканину, що з часом запускає процеси її природної регенерації.

 

Вилична імплантація

Ще один метод, що дозволяє виключити травматичну процедуру нарощування – вилична імплантація. Причому вона доступна навіть для пацієнтів зі значною атрофією, вартість її не сама доступна, зате вдається мінімізувати дискомфорт. Можлива вона за рахунок того, що виличні кістки не атрофуються і тут імплант утримується надійно, десятиліттями.

переваги:

  • вживлюваний штифт в 5 разів довше і може досягати 5,25 см;
  • специфічна циліндрична будова, а також спеціальна поверхня сприяє прискореному загоєнню;
  • допускається поступове навантаження.

Якщо потрібно недорого відновити зубний ряд, то стоматологи crystaldent.ua до ваших послуг.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также