Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Почему нельзя игнорировать сроки имплантации

Імплантація зубів – процедура досить доступна і комфортна. Після установки імплантату і завершення протезування можна радіти новим абсолютно функціональним зубам і гарній усмішці. Звикання до них не займає багато часу. Затягувати з термінами установки імплантів не можна, адже ви ризикуєте отримати серйозні ускладнення, внаслідок чого ціна процедури зросте.

 

Можливі зміни

Якщо імплант встановити невчасно відбуваються такі зміни:

Стоншується кісткова тканина. Це позначається не тільки на комфорті пацієнта – йому стає складно жувати, а й на зовнішньому вигляді. Відбувається западання губ, щік. За рахунок зниження висоти прикусу поглиблюються носогубні складки. Обличчя людини починає виглядати старіше.

Висування зубів. Зуб антагоніст, який раніше в тандемі пережовував їжу, прагне до контакту з відсутнім зубом. В результаті чого він висувається з зубного ряду.

 

Зміни в суставі За рахунок втрати зубів інші зуби відчувають перевантаження. Емаль зубів починає стиратися і з часом висота прикусу зменшується. При такому процесі в суглобі теж відбуваються зміни. Людина може відчувати біль, клацання в області сустава. На жаль тільки установкою імпланта в такій ситуації проблеми не вирішити. Тому, простіше попередити захворювання своєчасним відновленням втраченого зуба.

Нахили зубів. Коли сусіднього зуба немає, на щелепі відбуваються зрушення, спрямовані на заповнення порожнечі. В результаті можлива зміна кута нахилу зубів, що призводить в результаті до дефектів прикусу.

 

Якщо все зробити вчасно

Імплант, може встановлюватися одразу ж після видалення зуба. В даному випадку, в лунку зуба ставитися титановий «корінь». Методика має ряд позитивних якостей:

 • швидкість установки і мінімальна кількість відвідувань стоматолога;
 • не доведеться турбуватися про естетику посмішки. На штифт встановлюється тимчасова коронка, яка приховує дефект;
 • не доведеться проводити повторну операцію, що особливо важливо для вразливих пацієнтів;
 • стоншування кісткової тканини не відбувається;
 • за певних умов, є хороші шанси для приживлення імпланта.

І, мабуть, важлива перевага для пацієнта – можливість економії коштів. На жаль не завжди одномоментна імплантація є доступною, якщо ж виникають проблеми з імплантацією, то від неї доведеться відмовитися. Також існують інші протипоказання до проведення даної процедури:

 • видалення зуба через розвитку запального процесу;
 • кісткова тканина недостатньо щільна або ж її структура має занадто великі пори;
 • утворилася велика лунка після видалення зуба;
 • захворювання інших зубів, ясен, слизових оболонок у роті;
 • наявність загальних протипоказань до імплантації.

 

Відповідні терміни

Якщо все ж довелося відкласти процедуру, то варто дізнатися оптимальні терміни наступного візиту до стоматолога. Для загоєння потрібно 2-3 місяці, після чого можна йти на прийом до лікаря, але тільки за умови, що немає інших протипоказань.

Важливо розуміти, що хоча вартість одномоментной імплантації нижче, процес загоєння все ж більш тривалий. Протягом цього часу потрібно дотримуватися суворих рекомендацій.

 

Порушення термінів

Якщо чекати більше заявлених 2-3 місяців, тобто ризик збільшення витрат на відновлення кісткової тканини щелепи. Коли вона не діє, тобто не відчуває навантаження, через відсутність зуба/зубів, в цій ділянці відбувається спад кісткової тканини. Процес цей не дуже швидкий, але все ж відкладати імплантацію довше вкрай не рекомендується. Все це може спричинити за собою такі труднощі:

 • виникають складності з установкою імплантатів;
 • необхідність процедури нарощування кісткової тканини;
 • трата додаткових коштів.

При відсутності зуба, спад починає відбуватися через 3 місяці. Зробити імплантацію в Києві недорого і попередньо записатися на прийом можна на сайті стоматологічної клініки Києва Crystaldent.ua.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также