Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Люминиры: мифы и реальность

Люмініри на зуби – це тонкі пластини, що фіксуються на передній поверхні зубів, завдяки чому створюють блискучу усмішку. Також їх називають «ламінатом», за тонкість покриття поверхні зуба, з метою створення привабливого візуального ефекту. Вініри, які на слуху, це так би мовити – попередники Люмінірів. Обидва типи накладок на зуби можна замовити в стоматологічній клініці crystaldent.ua в Києві.

 

Показання до використання

Люмініри вирішують естетичні та функціональні проблеми ротової порожнини. Вони створюють ідеальні зуби, як у голлівудських знаменитостей. Естетика, яку може підправити накладка:

  • зміна форми і висоти зубів;
  • коригування нерівності емалі, приховування її неестетичного кольору, пігментації;
  • маскування неестетичних пломб.

 

Функціональні завдання:

  • усунення дефекту зуба: сколу, тріщини;
  • зменшення проміжків між зубами;
  • коригування легких дефектів прикусу. Якщо один зуб коротше інших в ряду.

Люмініри, плюс до всього, здатні боротися з віковими змінами, створюють омолоджуючий ефект. Але все ж їх застосування ще не досить поширене, тому виникає багато міфів, найпопулярніші варто розвінчати.

 

Міф №1 – «Люмініри = вініри»

Це не одне і те ж, вініри – загальна назва подібних накладок на зуби, які використовуються з метою поліпшення естетики і маскування окремих дефектів. Люмініри ж, це підвид – більш тонкі і з більшою вартістю накладки. Люмініри можуть бути помітні, якщо встановлюються не на всі зуби.

 

Міф №2 – «Довговічність люмінірів»

Існує думка, що люмініри довговічніше вінірів, але такі твердження нічим не підкріплені. В крайньому випадку , статистики по цьому напряму немає. Накладки так само легко пошкодити, як і власні зуби, тому з ними варто поводитися обережно. Плюс, доглядати за ними потрібно також дуже ретельно, щоб не втратити білосніжний колір. А так як вони дійсно дуже білі, кава, чай, вино та інші фарбувальні продукти і напої здатні залишити свої сліди.

 

Міф №3 – «Відсутність підготовки»

Для будь-якої стоматологічної процедури, підготовка – обов’язкова процедура, хоча в цьому випадку вона дійсно мінімальна.

 

Міф №4 – «Псуються зуби»

Варто розуміти, що зуби псуються від карієсу і від відсутності його лікування .Технологія виробництва і установки чітко опрацьована, тому Люмінір ніяк не впливає на стан зуба, якщо він здоровий і правильно підготовлений, а також, якщо догляд за ротовою порожниною здійснюється регулярно.

Можливе виникнення проблем спостерігається, карієсу зокрема, якщо порушується геометричність накладки .Тобто, якщо окремі «фахівці» пропонують провести процедуру «дуже недорого», не варто спокушатися на таку пропозицію – собі ж гірше.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также