Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
что такое виниры

Голлівудська усмішка – мрія абсолютно кожного. Що може бути краще, ніж красиві білосніжні зуби? Сучасні технології допомагають вирішити це завдання без шкоди для здоров’я!

Вініри – спеціальні пластини, які кріпляться на передню поверхню зубів. За допомогою вінірів, вирішується відразу цілий ряд проблем, які провокують комплекси, а саме:

  • Ідеальний колір зубів
  • Коригування форми зубів
  • Ховаються сколи та тріщини на емалі
  • Маскуються щілини між зубами
  • Надійно ховаються старі пломби, які, як правило, відрізняються по тону від основного зубного ряду
  • Виправляються деякі дефекти прикусу

 

Важливо відзначити, що установка вінірів вирішує проблему вікової корекції зубів. Так як, з часом рідні зуби стираються, зменшуються в висоті, псується емаль, від чого зуби, не тільки виглядають жовтими, але і стають дуже вразливими до різних запальним процесам.

 

Перед тим, як приступити до процесу установки вінірів, лікар стоматолог уважно вивчає загальний стан зубів. Якщо необхідно призначає курс лікування карієсу або запалених ясен.

Всю процедуру установки вінірів поділяють на кілька основних етапів.

  • Препарування. Під час даного етапу проводитися обточування поверхні зубної емалі до певної глибини.
  • Зняття відбитків для виготовлення робочих моделей.
  • Виготовлення. Цей етап повністю лягає на плечі зубного техніка, який займається виготовленням індивідуальних вінірів для пацієнта. Від якості його роботи залежить термін служби вінірів.
  • Фіксація вінірів. В результаті виготовлення вінірів, пацієнт приходить в клініку для установки пластинок на зуби. Процедура установки вінірів на один зуб займає приблизно 30-60 хвилин.

 

Всі перераховані вище етапи відносяться до установки ортопедичних, або непрямих вінірів. Для фіксації терапевтичних або композитних пластин, досить одного відвідування лікаря. Якісно встановлені вініри, здатні прослужити 15-20 років, при дотриманні норм індивідуальної гігієни порожнини рота і регулярному відвідуванні стоматолога.

Варто відзначити, що дана процедура, як і всі втручання, має протипоказання, саме тому дуже важливо отримати повну консультацію лікаря, перед прийняттям рішення. Фахівці нашої стоматології Crystaldent.ua в Києві, готові провести кваліфікований огляд, на предмет встановлення вінірів саме вам. Не відмовляйте собі в задоволення насолоджуватися красивою і здоровою посмішкою!

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 из 5)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также