Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб с 09.00 до 18.00, вс - выходной
Необходимость временного протезирования после имплантации

Імплантація зубів – процес тривалий, особливо тривалий період йде на загоєння після установки штифта. У стоматологічній клініці Crystaldent.ua в Києві вдасться зробити все, аби мінімізувати неприємних відчуттів і естетичного дискомфорту.

 

Етапи імплантації

Протезування після імплантації, із застосуванням тимчасових коронок, бажаний результат для більшості пацієнтів, особливо якщо роботи велися з переднім відділом. Весь процес виглядає так:

  1. Діагностика загального стану і підготовка до процедури;
  2. Установка штифтів;
  3. Кріплення абатмента;
  4. Установка коронки.

За часом все це може розтягнутися на термін до півроку, під час відсутності зуба або зубів, цей час не дуже зручний і естетичний. Тому застосовується технологія негайного навантаження імпланта, але вона можлива не завжди.

 

Використання тимчасової коронки

Тимчасове протезування коштує недорого і його використання цілком виправдано, адже ризик відторгнення імпланта присутній завжди. Навіть з урахуванням використання сучасних матеріалів, ризик відторгнення присутня в 2-4% випадків імплантації. Особливо високий ризик такого процесу у людей з цукровим діабетом, гіпертоніків, а також, якщо пацієнт не слухає і не виконує поради лікаря щодо догляду за протезом на імпланти.

Якраз тому, на перших порах рекомендується використовувати тимчасові коронки, вартість яких істотно нижче, ніж постійних.

 

Зручність для пацієнтів і рекомендація стоматологів

Тимчасові коронки прагнуть поставити відразу самі пацієнти. Ціни на них доступні, а на час загоєння (4-6 міс.) Не доведеться страждати від неповноцінності зубного ряду. В такому випадку не постраждає:

  • естетика – в ротовій порожнині немає «дірок». Для переднього відділу, це особливо важливо;
  • функціональність – з тимчасовими коронками, які розраховані на термін до 6 місяців, вдасться їсти звичну їжу.

 

Коли негайне завантаження неможливе

Трапляється, що встановити навіть тимчасову коронку не можна, через деяких свідчень. В такому випадку стоматолог буде підбирати оптимальний варіант. При цьому знімні протези не найкраще рішення, адже вони здатні продавити тканини, які нарощувалися, плюс змістити і розхитати свіжовстановленому імплант. Варіант вирішення проблеми – тимчасовий міст – якщо з двох сторін від імплантуємого зуба є інші здорові. Використання тимчасових коронок особливо актуально, якщо імплантів кілька.

Якщо тимчасова коронка була виготовлена відразу після імплантації, то її рекомендують зробити після приживлення імпланта.

Тимчасова коронка дозволяє сформуватися ясенний зоні навколо імпланта, дозволяє внести корективи на контактах коронки з зубами і тим самим відстежити чи правильно навантажується імплант, щоб виключити можливі проблеми в майбутньому.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также