Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Каппы-элайнеры: все, что нужно знать перед использованием

Елайнери – вони ж прозорі капи для вирівнювання прикусу. Їх застосування дозволяє виключити установку брекетів. Такі пристосування використовувати комфортніше, вони не так помітні оточуючим, адже абсолютно прозорі. Замовити такі, можна в клініці crystaldent.ua в Києві за доступною ціною.

 

Що ж таке елайнери

Капи для виправлення прикусу виготовлені з прозорого полімеру із застосуванням сучасних технологій. У процесі бере участь фахівець зуботехнічної лабораторії, за рахунок цього каппа буде ідеально підігнана під особливості щелепи. Зручно, що вони знімні, тобто можна провести якісну гігієну порожнини рота.

Індивідуальні капи виробляються в зуботехнічній лабораторії для конкретного пацієнта. Вони точно повторюють форму зубного ряду і здатні м’яко коригувати на необхідних ділянках.

 

Показання до використання

Проблеми з прикусом бувають різні, але не з усіма з них можуть впоратися елайнери, серед конкретних показань до застосування наступне:

прості дефекти зубного ряду;

неправильне положення зубів;

неможливість застосування брекет-системи. Наприклад, алергія на матеріали , які використовують;

в якості ретенційного апарату після носіння брекетів, тобто фактично підтримка отриманого результату.

 

Переваги використання

Так як елайнери зручні, практичні і непомітні, їх вибирають багато людей. У такій методиці коригування прикусу багато переваг. Так як вони тонкі, то не впливають на дикцію, не провокують дискомфорт, а звикання відбувається за лічені дні.
Елайнери, на відміну від брекетів, не вимагають специфічного догляду, плюс гігієна порожнини рота проводитися так само, як і раніше. Для контролю лікування, лікаря потрібно відвідувати один раз на місяць.

Але якщо раптом немає можливості, то це не проблема, так як пацієнт сам може переходити до наступної капи.

 

Виготовлення та встановлення

Елайнери підходять для тих, у кого немає часу на тривалі відвідування лікаря. Весь процес можна розділити на такі кроки:

1) Відвідування клініки, де після огляду ротової порожнини, лікар робить відбиток щелепи. Якщо є карієс, хвороби ясен або інші патології, то першим ділом проводиться їх лікування;

2) На наступному етапі відбиток направляється в зуботехнічну лабораторію, де відбувається моделювання капи. При цьому використовується сучасне програмне забезпечення. Вже після цього виготовляється елайнер;

3) Останній крок – установка. Тут немає нічого складного, стоматолог на зуби встановлює ретенційні кріплення і видає готовий комплект кап. Залишається тільки носити їх відповідно до рекомендацій і правильно доглядати за ними.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также