Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Лечение с увеличением – микроскоп и бинокулярные очки

Матеріали, які використовуються в сучасній стоматології, мають високі естетичні властивості, тому стоматологи з задоволенням з ними працюють. Але і самі матеріали вимагають уважного і дбайливого ставлення, особливо при реставрації зубів. Для досягнення максимально привабливих результатів і зручності пацієнта, стоматологи crystaldent.ua в Києві використовують спеціальні оптичні прилади.

 

Бінокуляри

Бінокулярні окуляри на лікарі бачив мабуть кожен пацієнт, який відвідує стоматолога. Але не всі знають, наскільки вони важливі в процесі лікування. Перше – покращена якість лікування. По суті – це те ж збільшувальне скло, яке допомагає фахівцеві розглянути найдрібніші патології ротової порожнини пацієнта. При цьому лінзи укладені в зручну оправу. Бінокуляр стоматологічний допоможе побачити:

найдрібніші вогнища ураження;

відколи;

тріщини;

темні плями.

Під час планування, лікаря дуже важливо не упустити жодного дрібного нюансу. Тільки в цьому випадку його втручання буде ефективним.

Якщо говорити про естетичну стоматології, то без оптичного приладу вивести необхідну форму і підібрати колір пломби буде проблематично.

Для лікаря це ще і ергономіка, адже правильно підібраний прилад регулює навантаження на спину, шию. Якщо фахівця самого нічого не турбує, то і результат його роботи буде краще.

 

Мікроскоп

Якщо говорити про мікроскоп, то його ціна вище.

Його застосування дозволяє мінімізувати обробку зуба, адже відбувається вона під максимальним збільшенням. Адгезивна фіксація здійснюється з великою точністю, для реставраційних процедур це дуже важливо. В результаті пацієнт отримує не тільки привабливий вигляд коронки або відновленого зуба, але і довговічність. Якщо немає щілин, то і відшарування або випадання згодом не буде.

Також мікроскоп незамінний при лікуванні складних кореневих каналів. Діаметр каналу вимірюється в мікронах, що для людського ока недоступно. Якщо не виявити кореневі канали, вони в кінцевому підсумку почнуть хворіти, запалюватися і в результаті зуб буде зруйнований.

Не обійтися без мікроскопа при лікуванні зуба, якщо необхідно розпломбувати канал. За допомогою приладу лікар визначає і видаляє неспроможний пломбувальний матеріал, недоліковані фрагменти, старі штифти. При цьому вдається по максимуму зберегти здорові тканини зуба. На початкових етапах вдається виявити перфорацію зуба, тріщини. Це дозволить виключити проведення свідомо неефективних процедур, а значить і не витрачати пацієнту гроші даремно.

Лікування за допомогою оптичних приладів більш тривале, але і результат значно краще.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также