Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Особенности имплантации зубов у онкобольных

Онкологія одна з найскладніших в діагностиці і терапії патологій людського організму. У процесі терапії можуть виникати різні ускладнення, в тому числі втрата зубів. Відновити цілісність зубного ряду пропонується, в тому числі з використанням імплантів. Але так як процедура імплантації пов’язана з певними складнощами, важливо дізнатися, чи можливо взагалі проводити таке втручання при лікуванні онкопатологій і яка ціна цієї процедури.

 

Чи є онкологія протипоказанням до імплантації?

Лікування онкохворих проводиться за допомогою потужних препаратів, які зазнають збитків загальному стану здоров’я, але при цьому допомагають зупинити поширення ракових клітин. Терапія в цьому випадку цілком спрямована саме на лікування цієї страшної недуги. На етапі терапії питання про імплантацію зубів не піднімається, поки не буде досягнута стійка ремісія.

В окремих випадках установка штифта і коронки на нього, взагалі неможлива, так як променева і хіміотерапія здатні давати складні наслідки.

Можливі ускладнення у онкохворих:

 • місцеві реакції;
 • променева остеопенія;
 • некроз кісткових структур;
 • вторинний остеопороз;
 • зниження здатності кісток до регенерації;
 • демінералізація кістки;
 • пригнічення функції кісткового мозку;
 • загальна інтоксикація.

 

Коли лікування не відбудеться

Часто встановлення імпланта, наприклад, в стоматологічній клініці Crystaldent.ua в Києві, є єдиним рішенням для відновлення зовнішнього вигляду і функціональності зубів. Але рішення про те, чи можливо взагалі таке втручання приймається з урахуванням таких факторів:

 • розташування новоутворення і його характер;
 • техніка лікування;
 • тип конструкції.

Перший і найважливіший фактор – розташування пухлини. Неможливо імплантувати зуб, якщо

діагностований рак в межах щелепно-лицьової області. Якщо вона локалізується в межах голови, шиї, то це буде відносним протипоказанням. Тобто, протезування можливо, але тільки при досягненні стійкої ремісії, після проведення лікування онкології.

Найбільшу небезпеку при імплантації являє порушення згортання крові. У процесі проводиться хірургічна підготовка, яка супроводжується локальним кровотечею. А так як згортання вже порушена в результаті проведення онкотерапіі, будь-яку кровотечу небезпечно для здоров’я і життя.

В особливій підготовці потребує процедура імплантації, якщо діагностований рак молочної залози або кістки, при поширенні метастаз. Все тому, що лікування раку цих типів проводиться препаратами, які несуть ризик розвитку некрозу кістки.

Вартість імплантації при раку зростає, так як потрібна участь в процесі двох фахівців – стоматолога-ортопеда та онколога. Останній буде контролювати процес, і консультувати в разі потреби. Недорого терапія обійдеться лише при локалізації пухлини за межами щелепи, обличчя.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также