Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Какой имплант выбрать “мокрый” или “сухой”?

Складно зараз знайти людину яка б не знала, що таке імплант.

Але ось чим відрізняється «мокрий» імплант від «сухого» опитування показало, що мало хто навіть знає, що існує такий різновид імплантів. Давайте розберемося, що б кожна людина могла сама зробити для себе вибір.

 

Сухий імплант

В більшості своїй імпланти це титанові стержні які замінюють видалений корінь. Імплант який запаковано в стерильну упаковку і є «сухий» імплант. Різні фірми виробники вдаються до різних фізичних обробок поверхні імплантів. Змінюючи макро- і мікрорельєф поверхні, збільшуючи її площу, вони намагаються поліпшити процеси приживлення і стабільність імплантів.

 

Мокрий імплант

«Мокрий» імплант це точно такий же, тільки має хімічно активну поверхню SLA, гідрофільні властивості якої зберігаються за рахунок упаковки імплантату в ампулу з розчином CaCl2 (хлориду кальцію).

«Мокрі» імплантати мають відмінну біосумісність, оскільки їхня поверхня прискорює формування і дозрівання нової кістки. Швидке приживлення імплантатів збільшує ймовірність успішного результату лікування, особливо при проведенні операцій по збільшенню кістки або синус-ліфтингу. Крім того, більш надійне зрощення імплантата з кісткою має переваги при не оптимальній якості кістки, а також при ранньому навантаженні імплантатів ортопедичною конструкцією. Титанові поверхні попереднього покоління були гідрофобними, іншими словами, вони відштовхували молекули води. Хімічно модифікована гідрофільна поверхня, навпаки, притягує воду. Це означає, що відразу після установки на поверхні імплантату утворюється шар крові і протеїнів, що прискорює процес приживлення. Швидке приживлення імплантату забезпечує його високу стабільність в післяопераційному періоді і робить лікування більш прогнозованим, а також дозволяє скоротити термін лікування за рахунок більш раннього навантаження імплантатів.

 

Результати

Так само «мокрі» імпланти показують високі результати у пацієнтів які входять до групи ризику. Наприклад у пацієнтів після опромінення знижується кровопостачання кістки, за рахунок чого погіршується її якість. Дуже вразлива слизова оболонка і є ризик променевого некрозу кісток. У пацієнтів з цукровим діабетом порушується загоєння ран, що піддає ризику встановлені зубні імплантанти. У злісних курців імплантація пов’язана теж з певними ризиками. Використання імплантів, які оброблені спеціальним розчином, підвищує успіх імплантації до 99%. Звертайтеся за консультацією в кращу стоматологію Києва CrystalDent.ua. Наші хірурги-імплантологи допоможуть вам вибрати найоптимальніший варіант.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также