Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Что такое хирургический шаблон, их применение

Імплантація зубів заслужено посідає перше місце в світі. Цей варіант відновлення функціональності і естетики ротової порожнини дійсно найзручніший. Не дивно, що технології в цій сфері удосконалюються, і сьогодні все частіше застосовуються хірургічні шаблони для імплантації.

 

Що це таке і навіщо потрібно

Хірургічний шаблон – це індивідуально створена капа-трафарет, в якій зроблено отвори для імплантів. Створюється він з залученням цифрових технологій. За рахунок такої процедури вдається встановити імплант в точно відведений для нього місце, під потрібним кутом і на потрібну глибину.

Вартість її відносно не велика, зате лікар зможе точно визначити позицію імпланта в момент його установки. Помилки в такому випадку виключені, особливо якщо звертатися в стоматологію crystaldent.ua в Києві.

 

Показання до використання

Дуже бажано застосування шаблону в 100% випадків, але особливо лікар буде рекомендувати його при таких ситуаціях:

  • складні випадки імплантації. Особливо якщо відновлення зубів ведеться при повній їх відсутності або коли потрібно поставити багато імплантів одночасно;
  • спостерігається спад кісткової тканини. Застосування шаблону гарантує установку саме в те місце, яке витримає навантаження;
  • протезування переднього відділу – досягнення максимальної натуральності та естетичності;
  • проводиться посилення імпланта для незнімного або умовно-знімного протезування.

Важливо розуміти, що в кожному разі їх виробництво індивідуально, адже залежить від проблеми, яка вирішується за допомогою імплантаціі. Виготовлення шаблонів відбувається з використанням цифрових технологій моделювання.

 

Переваги використання

Більшість стоматологів рекомендують використовувати хірургічні шаблони, адже вони гарантують комп’ютерну точність установки імпланта. В результаті чого, прогноз приживлюваності більш сприятливий.
Також операція з ними проходить швидше, а її травматичність істотно зменшується. Наслідок цього – більш швидке загоєння, менше больових відчуттів і ускладнень.

Крім точності імплантації, постійна ортопедична конструкція стане так, як потрібно, адже розташування імпланту відомо заздалегідь. Також вдається відразу після установки штифта встановити тимчасові коронки, тобто пацієнт виходить від стоматолога відразу з відновленим зубним рядом.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также