Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00


Захворювання пародонта- запальні процеси, що провокують розвиток складних для лікування станів ротової порожнини. Більше ризиків постраждати від захворювання пародонту у людей у віці старше 50 років. Причому 80% з них видаляють зуби через захворювань саме ясен. В результаті порушується якість життя, адже людина не може повноцінно жувати, а значить і перетравлювати їжу. Саме тому комплексне лікування дуже важливо і записатися для його проведення в Києві можна в стоматологічну клініку Crystaldent.ua.

 

Суть комплексного підходу

Лікування захворювань пародонту в комплексі, має на увазі всебічне обстеження і лікування не тільки результатів хвороби, а й пошук її причини та усунення. Передбачається надання таких видів допомоги – етіологічна, хірургічна, ортопедична, місцева, загальна терапія. Всі ці процедури проводяться в міру необхідності.

 

Серйозність проблеми або чому не можна відкладати лікування

Лікувати хвороби пародонту необхідно обов’язково, адже вони приносять масу негативних відчуттів, які з плином часу будуть тільки посилюватися. Серед них:

  • кровоточивість ясен;
  • неприємний запах з рота, який після чистки зубів не проходить;
  • збільшення проміжків між зубами;
  • підвищується чутливість емалі по відношенню до холодного та гарячого;
  • виникає біль при жуванні, чищенні зубів.

Якщо навіть вдасться все це ігнорувати, то в кінцевому підсумку зуби випадають, навіть якщо на них немає карієсу.

 

Порядок лікування

Ефективна терапія пародонтологічних захворювань – одна з найактуальніших завдань сучасної стоматології. Все патології ясен призводять до втрати кісткової тканини і як результат, до розхитування і в подальшому випаданню зубів.

На першому етапі лікування проводиться усунення причин розвитку стану, а значить – видалення вогнища інфекції. В основному, розвитку такого стану сприяють тверді і м’які відкладення на зубах і яснах. Вони вироблять токсини, які є згубними для пародонту.

Після цього підбирається відповідний засіб для щоденної гігієни. При необхідності призначається медикаментозне лікування із застосуванням антибіотиків, вітамінів. На прийомі у лікаря можуть бути проведені наступні маніпуляції:

1) Санація порожнини рота, в тому числі лікування карієсу і його ускладнень, видалення зруйнованих зубів, професійна чистка;

2) Вектор-терапія. Її застосування дозволяє усунути патогенні мікроорганізми з ясенних кишень. При цьому використовується апарат зі специфічним ультразвуковим коливанням і спеціальним розчином;

3) Хірургічне лікування, яке полягає в пластиці ясна і клаптевих операціях;

4) Протезування. Воно забезпечує рівномірне навантаження на всю щелепу.

Насправді, комплексне лікування це недорого, з урахуванням того, від яких проблем вдасться позбутися.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также