Київ, вул. Деміївська 13, секція 6
График работы: пн-пт с 09.00 до 20.00, сб-вс с 09.00 до 18.00
Восстановление зубного ряда, если все зубы удалены

Імплантація – методика дозволяє відновити посмішку і повернути ротовій порожнині функціональність. Але трапляються ситуації, коли пацієнтові доводиться видаляти всі зуби, питань в такому випадку виникає маса, а головний – що робити? Є кілька варіантів виходу з такої ситуації, і будь-який з них готові допомогти реалізувати лікарі-стоматологи клініки Crystaldent.ua в Києві. Ціни на послуги прийнятні, а результат швидкий.

 

Чому доводиться видаляти всі зуби

Ситуація, коли випадають або видаляються всі зуби, зустрічається не часто і в основному її причиною ставати серйозні патології пародонту. В результаті розвитку цього дегенеративно-дистрофічного стану відбувається спад кісткової тканини альвеолярних лунок. Тобто, саме в тих місцях, де утримуються зуби. В результаті вони сильно розхитуються і не здатні виконувати властиві їм функції.

 

Методи відновлення зубного ряду

Видалення зубів – не вирок, так як є різні варіанти відновлення зубного ряду, а заодно і функціональності щелепи. Вартість цієї процедури може бути різною, головне підібрати оптимальний варіант.

 

Повні знімні протези

Якщо втрата зубів сталася в результаті розвитку пародонтозу, то можуть використовуватися знімні протези на кульових голівках. У кожній щелепі буде по 2 імпланта, на яких встановлені кулясті головки, на них і утримується протез. В такому випадку протез не випадає, а звикання спрощується. Ротова порожнина отримає більше смакових і температурних відчуттів.

Недолік цього недорогого способу – необхідність постійно міняти замки. Плюс необхідність гігієни після кожного прийому їжі – між яснами і протезом постійно забивається їжа.

 

Балкові конструкції

Непоганим варіантом буде установка 4 або 6 імплантів, на які, надалі, буде спиратися балочна конструкція, і вже на ній фіксується знімний протез. Серед переваг:

  • істотне скорочення кордону протеза;
  • часткова передача жувального навантаження на імплант;
  • такий протез відмінно витримує жувальні навантаження при пережовуванні твердої їжі;
  • естетичний вигляд конструкції;
  • підходить для пацієнтів із сильною атрофією кісткової тканини. При цьому вдається зберегти естетику ясна і зубного ряду.

 

Незнімне протезування

В такому випадку встановлюється 6-8 імплантів, далі створюється незнімний мостовидний протез. Даний варіант здатний абсолютно відновити жувальну ефективність, а також зовнішній естетичний вигляд. Підходить при сильній атрофії щелепи і втрати кісткової тканини.

Як варіант – установка на місці кожного зуба імпланта. Така методика, хоча і є ідеальною, застосовується не часто, адже вартість подібної процедури дуже висока.

 

Оцінити:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (нет оценки)
Loading...

Залишити коментар

Висококваліфікована команда Crystal Dent
Читайте также